גול בסער(ה): פדידה העניק להפועל חיפה 0:1 קטן וחשוב על מ.ס.אשדוד

הצעיר של הפועל חיפה כבש גול מדהים ובדיעבד - הביא 3 נקודות להפועל חיפה, אחרי 4 הפסדים רצופים
סער פדידה לא יכול היה לחלום על גול ראשון יפה יותר בליגת העל. השחקן הצעיר שהיה מעולה בחצי השני העניק לקבוצתו שלוש נקודות יקרות עם – 0:1 על אשדוד.

הפועל חיפה ואשדוד אולי רצו לשחק טוב יותר, אבל ב-45 דקות ועוד 2 תוספת בסמי עופר הן לא הצליחו לייצר יותר מידי דברים מעניינים והתוצאה נותרה מאופסת. חיפה הגיעה למשחק עם הרבה פצועים. והבה, קפילוטו, אראל, סרדל ובוזגלו ישבו אחד ליד השני ביציע ולא יכלו לעזור לחבריהם.
בדקות הראשונות של המשחק נראתה חיפה כמו במשחקים האחרונים: מבולבלת, לא יצירתית ובלי מרכז מגרש שיכול לעשות משהו. דווקא אשדוד השתלטה על המשחק אבל לא צלחה במשימת הכיבוש.
בהמשך היוצרות התחלפו. חיפה השתלטה על המשחק ועשתה מספר התקפות יפות, אבל גם היא לא הצליחה להרשית. ובעצם – שתי הקבוצות כבשו – אך שער אחד מכל צד נפסל בטענת נבדל.
לפני המחצית השנייה נערך חילוף באשדוד: אבו עקל המוצהב יצא, סמואל אלבי נכנס.

תחילת החצי השני הייתה של חיפה. הקבוצה האדומה תפסה גל והחלה לתקוף את שערו של משפתי. בדקה ה-55 ראו הצופים את אחד הגולים היפים העונה: טליאס (שהחליף את בלילתי שנפצע), מסר לפדידה שהתקדם עם הכדור וממרחק 18 מטרים ירה כדור אדיר לחיבורים ולרשת – 0:1.

ב-10 הדקות שלאחר מכן תקפה חיפה בחמת זעם ויכלה בקלות לכבוש עוד שני שערים, אך פדידה, קניוק וזמיר פספסו מצבים נוחים. מנגד, אשדוד הצליחה לייצר התקפות, פעם אחת בריהון נתפס בנבדל ושער לאשדוד נפסל, בפעם השני  בוריץ’ וניקולא גולאן הצליחו לחלץ בעיטות לשער.

בדקה ה-73 החליף עדן בן בסט את נס זמיר. בדקות אלה אשדוד תקפה וניסתה להשוות.  בדקה ה-77 אספה יצא ומושל נכנס באשדוד. בדקה ה-81 החליף גילי ורמוט את קאניוק בחיפה.

בדקה ה-82 נגיחה של אשדוד הכניעה את בוריץ’. שחקן של אשדוד דחק מהקו פנימה – השער נפסל שוב בטענת נבדל. בפעם השלישית נגד אשדוד. חלפו 3 דקות – כדור חופשי מסוכן לאשדוד שנבלם בחומה והביא לפציעה של שחקן חיפאי.

אשדוד המשיכה לתקוף בדקות האחרונות במטרה להשיג את השיוויון. דקה 87: נגיחה מלב הרחבה, בוריץ’ הציל גול בטוח. השופט הוסיף 6 דקות,

 

איצטדיון: סמי עופר. 1,908 אוהדים. צהובים: פדידה (חיפה) מאור אבודי, אבו עקל (אשדוד)


דילוג לתוכן