הפתעה בבחירות בחדרה: “עידן חדש” החליטה ללכת עם אוהד מרחב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הפתעה בבחירות בחדרה: “עידן חדש” החליטה ללכת עם אוהד מרחב

-

מגדלור-פיד ♋מפלגת “עידן חדש” בראשות טספאי אדרג’או הודיעה היום (16.10) על תמיכתה באוהד מרחב לראשות עיריית חדרה.

עידן חדש מייצגת את כלל קהילת יוצאי אתיופיה בחדרה, כאשר לראשונה בחדרה כל הקהילה התאחדה והולכת יחד ברשימה אחת אשר כל הסקרים מנבאים להם 3 מנדטים לכל הפחות.

התמיכה באוהד מרחב לראשות העירייה אושרה פה אחד על ידי ועד המפלגה, בו 13 חברים אשר הסכימו כולם כי למרחב יש את הסיכויים הטובים ביותר לנצח.

“כיום כבר ברור כי הקרב על ראשות העיר הוא בין צביקה גנדלמן לאוהד מרחב ולא מן הנמנע שהבחירות תסתיימנה כבר בסיבוב הראשון ולא רק בסיבוב שני אשר אליו יעלו שני המועמדים המובילים מרחב וגנדלמן”, אמרו גורמים סביב המהלך.

“הסחף לעבר רשימת רוב העיר ואוהד מרחב ממשיך לתת אותות במערכת הפוליטית בחדרה, כאשר מספר גורמים מסביבתו של גנדלמן החלו במגעים ראשונים עם מקורבים למרחב על העברת התמיכה שלהם למרחב. במטה מרחב אישרו את הפרטים וציינו כי בשבועות שנותרו עד לבחירות צפויות עוד הפתעות רבות אשר ימחישו את הכוח והסחף לכיוונו של מרחב”.

יו”ר “עידן חדש” טפסאי אדרג’או אמר: “כולנו מאוחדים מאחורי אוהד מרחב. האיש הנכון והראוי ביותר להיות ראש עיריית חדרה. יש לאוהד את הניסיון, החזון ובעיקר את הערכים הנדרשים כדי להצעיד את העיר שלנו קדימה ואנו גאים בשיתוף הפעולה עמו”.

מרחב הוסיף: “ברור היום שהבחירה היא ביני ורוב העיר חדרה לבין גנדלמן וחבריו. אנחנו הולכים לנצח. בקרוב מאוד תהיינה חבירות נוספות ומפתיעות. אנו גם במגעים עם גורמים בכירים במטה גנדלמן על מעבר שלהם לתמיכה בנו. מרגישים את השינוי ואת הניצחון הקרב בחדרה”.

204730cookie-checkהפתעה בבחירות בחדרה: “עידן חדש” החליטה ללכת עם אוהד מרחב

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן