עדן בן בסט משתתף בסרטון הטוטו הקורא לכם להישאר בבית בזמן הקורונה

עדן בן בסט, שרן ייני, מיגל ויטור, אופיר קריאף ועוד משתתפים בסרטון מיוחד בהפקת הטוטו הקורא לכולם לשמור על הבריאות ולהישאר בבית: "כולנו קבוצה אחת. נשארים בבית – נשארים בריאים"
ליגות הספורט המקצועניות בארץ, ובמדינות רבות בעולם, נכנסו להקפאה בחודש האחרון בגלל משבר נגיף הקורונה המתפשט בעולם. גם היורו והאולימפיאדה, שהיו צפויים להתקיים בחודשי הקיץ השנה, נדחו גם כן, ככל הנראה לשנה הבאה.
על מנת לשמור על בריאות כולנו ולמען חזרה מהירה למגרשים, הטוטו איגד תחת מצלמה (או כמה למען האמת) את מיטב שחקני הכדורגל בישראל, שגם כן נמצאים בבידוד, על מנת לקרוא לאוהבי וחובבי הספורט לשמור על הנחיות משרד הבריאות ולהיכנס לבידוד הביתי. השחקנים מעבירים בצורה דיגיטלית כדור מאחד לשני, מיד לאחר שמזכירים לנו שבמלחמה עם נגיף הקורונה "כולנו קבוצה אחת – נשארים בבית – נשארים בריאים".
מנכ"לית הטוטו, יעל אלמור: ״הספורט שאנו כה אוהבים חסר מאוד לכולנו בימים אלה. אבל כדי שבקרוב כולנו נחזור ליהנות ממנו, אנו מחוייבים לשמור על הבריאות שלנו ולהישמע להנחיות. השמירה על בריאותנו כיום מתחילה בזה שנשארים בבית ולא יוצאים החוצה. תיזכרו – הספורט אמנם תורם לבריאות, אבל אם אין בריאות-אין ספורט".
קפטן מכבי ת"א, שרן ייני, שהיה אחד ממשתתפי הסרטון: "כשפנו אלי מהטוטו בבקשה להשתתף בסרטון הקורא לכולנו לשמור על עצמנו ולהישאר בבית – הסכמתי מיד. כספורטאי, גם לי קשה מאוד להיות תקוע בבית בלי אפשרות לצאת ולרוץ על המגרש או לשמור על שגרת אימונים רגילה. הבריאות של כולנו, ההורים שלנו, הסבים והסבתות שלנו חשובה יותר מהכל. בכל מה שקשור לבריאות אנחנו קבוצה אחת. אל תהמרו על הבריאות, מלאו אחר ההנחיות, הישארו בבית ושימרו על עצמכם ובני משפחותיכם".

כיכר, מיצג לחטופים ו-Unicoin: הכירו את האמן הייחודי מפרדס חנה-כרכור

גבריאל רענן מפסל יצירות פאר בחול, בונה מיצגים מחומרים ממוחזרים, משתתף בפסטיבלים כאמן רחוב ואפילו בונה קשתות של אבנים על שפת הים ● בראיון הוא מספר על הדרך המפותלת שעבר ברחבי תבל עד שהשתקע במושבה, האבהות המאוחרת וההשראה מהמלחמה הנוכחית ● ולא תאמינו בן כמה הוא

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן