הועדה המקצועית ביקרה את החלטת השופט במשחק בין הפועל חיפה לב”ש: “הגיע למארחים פנדל”

הועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה היום את החלטותיה לגבי המחזור ה-19 שהסתיים אתמול. במשחק אמש הפסידה הפועל חיפה 0:1 בטרנר להפועל ב”ש. על פי הוועדה, “בדקה ה-10 צדק שופט המסך כאשר אישר את החלטת עוזר השופט לפסול שער לזכות ב”ש”.

בנוסף, התייחס הדוח לאירוע השנוי במחלקות במחצית הראשונה. “בדקה ה-16 צדק שופט המסך כאשר המליץ לשופט לבחון אירוע של בעיטת עונשין לזכות ב”ש בגין הכשלה ברחבה. על השופט, לאחר שבחן את האירוע במסך, היה לפסוק על בעיטת עונשין ולהוציא כרטיס צהוב לשחקן המכשיל”.

ובינתיים, מסתמן סיכום עם חלוץ מ.ס.אשדוד יאקוב סילבסטר, ואם הכל ייסגר על הצד החיובי הוא יעבור לשורות הפועל חיפה. בנוגע למועמדים האחרים שעלו, הנטייה היא לוותר בסופו של דבר על לוסיו, בגלל עלות סך העסקה שלו. ההערכה היא כי יואב כץ יעדיף את השחקנים המשוחררים מקבוצותיהם כמו סילבסטר או קיליאן שרידן מקריית שמונה.

ובינתיים, הרוחות סוערות בקרב אוהדי הפועל חיפה על רקע הוידאו שפורסם היום בו מקללים האוהדים את הבעלים יואב כץ בקללות קשות, בתחנת דלק בדרך חזרה ממשחק ההפסד להפועל ב”ש אתמול. “זו בושה שאוהדים מרשים לעצמם להתנהג ככה, זו חציית קו אדום”, אמרו בסביבת המועדון.

205570cookie-checkהועדה המקצועית ביקרה את החלטת השופט במשחק בין הפועל חיפה לב”ש: “הגיע למארחים פנדל”

אהבתם את הידיעה? ^

דילוג לתוכן