אדום או צהוב? הפועל חיפה מול מכבי נתניה בקרב על הפליאוף העליון

מיקי סירושטיין שהתאושש מפציעה והקשר גידי קניוק שחוזר מצהובים חוזרים להרכב. בנתניה - חן עזרא, רועי קהת ואלמוג כהן בהרכב. המשחק יתחיל ב-15:00
מכבי נתניה או הפועל חיפה? איזה קרב מצפה לנו במשחק שיפתח את המחזור בליגת העל כשמכבי נתניה תארח באיצטדיונה הביתי את הפועל חיפה, ויש שיאמרו שזהו קרב ישיר על מקום בפליאוף העליון.
מכבי נתניה מגיעה למשחק מעודדת לאחר הניצחון במחזור הקודם על הפועל רעננה 1:2. חיפה מצידה מעודדת לא פחות: נס זמיר כבש שער שיוויון מול מכבי ת”א בסמי עופר והביא את החבורה של חיים סילבס למקום נהדר טרם שלושת משחקי סיום העונה הסדירה. אם חיפה תהיה מרוכזת במשחקים שנותרו, משחקים קלים יותר מיריבותיה על הנייר – היא תקנה מקום בפליאוף העליון.

במכבי נתניה, טים הויבך חולה ונותר מחוץ לסגל. סלובן דראפיץ’ יעלה עם חן עזרא, רועי קהת ואלמוג כהן בקישור. בצ’יראי שסופסל לא מעט העונה – פותח אף הוא בהרכב ומשלים חלק קידמי חזק לנתנייתים.
בחיפה, פרנסיסקו ג’וניור חזר רק בשישי להתאמן והוא לא בסגל. מיקי סירושטיין יחזור למרכז ההגנה לאחר הפציעה שעבר, גידי קניוק ישחק בקישור לאחר שריצה הרחקה עקב 5 כרטיסים צהובים. בהתקפה נראה את יאקוב סילבסטר החם ועדן בן בסט שחוזר לעצמו.
ללא ספק נראה שמדובר במשחק שווה כוחות. “מזה תקופה לא קצרה אנחנו משחקים משחקים חשובים”, אמר מאמן חיפה חיים סילבס לפני המשחק. בתום הסיבוב הראשון הסתיים מבחינתנו עם פער מיתר הקבוצות אבל אז נכנסנו לתקופה פחות טובה ויתר הקבוצות צמצמו את הפער. אני בטוח שהקרב יהיה עד הסוף בכל מקרה, והמשחק בשבת היה חלק מזה. כשהקהל שלנו חיובי ומגיע במוד של תמיכה הוא תוספת כוח חשובה מאוד. אנחנו נצטרך לעשות את העבודה ונצטרך לספק את הסחורה”.
מאמן נתניה דראפיץ’, אמר לקראת המשחק: “צריכים להביא את מה שהיה במחצית השנייה מול רעננה למגרש בשבת. העיר בטירוף, כבר הרבה זמן לא היה בעיר טירוף על משחק. נבוא לעשות את העבודה”.
דילוג לתוכן