הוואטסאפ של מגדלור ניוז
הצטרפו עכשיו לעדכונים שוטפים!

חיים סילבס בראיון לקראת מחנה האימונים: “אני בסדר ב-100% עם זה שהסגל לא סגור עדיין”

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

הפועל חיפה פותחת עונה. בשבוע האחרון ערכה הקבוצה שני משחקי אימון בהם ניצחה (0:1 את רעננה ו-0:2 את עכו) ובשבוע הבא תמריא למחנה אימונים ברומניה.

מאמן הקבוצה חיים סילבס, שהגיע אל המועדון שלושה מחזורים לסיום העונה, יפתח את העונה כמאמן הקבוצה ועם הדרך שלו במועדון מבחינה מקצועית. המאמן התראיין בצהריים לתוכנית “הפאנל” ברדיו חיפה ודיבר על כל הסוגיות הבוערות, כולל גבריאל תמאש, הסגנון בעונה הקרובה, החיזוק, המועדון ועוד.

לאתר הבית של הלייב – הקליקו >>   http://bit.ly/31fOxRQ
צילום: דוברות הפועל חיפה

“קודם כל אני מכבד את שני הצדדים, את גבריאל ואת המועדון”, אמר סילבס בנושא השחקן שנמצא שוב בעין הסערה ביממה האחרונה. “בסופו של דבר צריך לרצות להיות בהפועל חיפה, זה הדבר הבסיסי שממנו אנחנו מתחילים. בתוך זה, יואב כץ מנהל את הפועל חיפה הרבה לפני וכבר המון שנים. כולנו תמיד מסתכלים ובודקים איפה הוא טועה ואיפה הוא יכול לעשות יותר טוב אבל הוא עושה את זה כבר הרבה שנים בלי להיות חייב שקל לאף אחד”.

סילבס המשיך והתייחס לסוגיית תמאש, האהוב מאוד על האוהדים: “גבריאל תמאש עבר תקופה מסויטת. הוא עייף מנטלית ונפשית, הוא לא יצא לחופשה, הוא לא ישן טוב בלילה כבר הרבה מאוד זמן ועבר תקופה קשה מאוד. הפועל חיפה מחבקת את תמאש עד כמה שאפשר, אבל בסופו של דבר הפועל חיפה צריכה לדאוג לחבק אותו ולנסות למצות ממנו את האפשרויות הטובות ביותר ומצד שני לשמור על האינטרס של המועדון. אף אחד לא יהפוך שולחנות בשביל להשאיר את גבריאל תמאש – לטוב ולרע. גבריאל תמאש מתנדנד מאוד בהפועל חיפה”.

סילבס נשאל על איזה הפועל חיפה הוא בונה וענה: “ראשית, אנחנו מטמיעים בקבוצה DNA של קבוצה מגובשת שמקפידה על הפרטים הקטנים במשחק. קבוצה שאמורה לגוון את עצמה בשיטות ובאלמנטים במשחק. ההצלחה של זה תלויה באיך זה יתחבר ובאיך נסגור את הסגל”.

בסוף השבוע פורסם כי החלוץ אמרי וולשמן עשוי לא להגיע בסופו של דבר אך הנושא לא סגור סופית. “יש קושי מסוים עם החוזה של אמרי וולשמן. חוזה ההשאלה שלו הסתיים בסוף החודש, אמור היה להשתחרר ובמקרה הגרוע הוא

יגיע בסוף החודש. יכול להיות שהוא יגיע אחרי מחנה האימונים, אין לנו דאגה כי הוא בכושר משחק וזה בסדר שיגיע אחרי המחנה”.

סילבס הוסיף: “זה לא הכי בריא ששחקנים מתנדנדים, אבל אני בסדר ב-100 אחוז עם זה שהסגל לא סגור עדיין. אני מבחינתי רוצה שהקבוצה תהיה סגורה ב-1.7, אבל זה לא קורה. בקבוצות שמבחינה כלכלית רוצים לעשות בהן את הכל שפוי, ובדרך כלל זה לא קל.

“יש עדיין תזוזות בקבוצות אחרות, עדיף לחכות ולהביא משהו מדויק מאשר למהר. יש הפתעות מהמושאלים שחזרו, אני לא אגיד שמות כי אלו שנשארים ואלו שלא נשארים עדיין לא יודעים. יש שחקנים שבקונסטלציה מסוימת יוכלו להשתלב, אבל יש שחקנים שחזרו פחות טובים מאשר כשהם יצאו להשאלה”.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

עוד באתר >>

מודעה
ארכיון כתבות
dd42855d-ecf9-4b1c-a467-8f591c327881-180x300.jpg
WhatsApp-Image-2019-05-06-at-21.13.02-300x300.jpeg
-חגג-פופ-אפ-ענק.png
-סליידר-מרץ-19-235x300.jpg
-מקודם-קיר-קורס-באירוע.jpg