![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/06/חניון-בית-חולים-להמחשה-צילום-מסך-יו-טיוב.jpg?resize=734%2C382&ssl=1)
תושב השטחים נעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים במרכז הרפואי שיבא: משטרת ישראל עצרה גבר בן 44, תושב השטחים, החשוד בביצוע מעשים מגונים ברופאה ואחות במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. החשוד נעצר בעקבות דיווח שהתקבל ב-1 ביולי על תקיפה מינית בחניון בית החולים.
שוטרי יחידת המרכז הרפואי של תחנת מסובים במרחב דן הגיעו במהירות למקום והחלו בסריקות נרחבות. בשיתוף פעולה עם יחידת הביטחון של בית החולים, ותוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, הצליחו הכוחות לאתר את החשוד במתחם ולעצור אותו.
על פי החקירה, החשוד תקף אישה בחניון בית החולים, חיבק אותה בכוח והפיל אותה לקרקע. הקורבן הצליחה להיאבק בו והוא נמלט. בנוסף, אותרה מתלוננת נוספת שדיווחה כי ב-29 ביוני החשוד פתח את דלת רכבה וחשף את איבר מינו בפניה.
החשוד נחקר בגין מספר עבירות, כולל ניסיון בעילה שלא בהסכמה חופשית ומעשה מגונה תוך שימוש בכוח ואיומים. מעצרו הוארך עד ה-12 ביולי.
עם סיום החקירה, הוגשה הצהרת תובע והפרקליטות מתכוונת להגיש כתב אישום נגד החשוד.