הפועל חיפה, תמונת מצב: "צפויים להצטרף עוד שני ישראלים, אחד מהם בכיר"

דובר הפועל חיפה נועם רגב עושה סדר במצבת הסגל בתקופה הנוכחית וגם מצהיר: "יגיעו עוד לפחות שני שחקנים ישראלים, ריענון יתבצע גם בזרים

מאת: הפועל חיפה לייב, 30.5.19, 19:24

כשבועיים לאחר תום העונה בהפועל חיפה ממשיכים להתכונן לעונה הבאה. לאחר החתמת שני שחקני רכש חדשים, היום התברר כי מתנהל מו”מ עם שחקנים נוספים, בניהם ישראלים.

“אנחנו עדיין בחודש מאי, העונה רק הסתיימה”, עדכן דובר המועדון נועם רגב. “היו שנים כמו שנה שעברה שבתקופה הזאת לא ידענו מי יאמן את הקבוצה והפעם זה שונה. בגזרת השחקנים – השוער יסמין בוריץ’ חתם לשנתיים, הצטרף בן ווהבה, נס זמיר, גיא חדידה ועידן שמש – האריכו חוזה ועוד שני שחקני נוער האריכו חוזה ומצטרפים לקבוצה הבוגרת. עם אלמוג מוזגלו יש סיכום ואנו מקווים שהוא יחתום בימים הקרובים”.

אחד משחקני הרכש החדשים – בן והבה

רגב הוסיף: “מבחינת הסגל – הוא עוד זקוק לריענון. הריענון יהיה גם בגזרת הזרים, יש מספר זרים איתם אנו במשא ומתן כאשר ינקובסקי לא יגיע. בגזרת הישראלים – צפויים להצטרף עוד שני ישראלים, אחד מהם לפחות יהיה בכיר”.   

בגזרת גבריאל תמאש עדכן הדובר כי הוא “קיבל הצעה לחוזה מחודש לעונה הבאה, שלוקח בחשבון את אותו מקרה מצער שהשחקן היה מעורב. אנחנו מקווים שהחוזה המחודש ייחתם בימים הקרובים והוא ימשיך כשחקן הפועל חיפה”.

גבריאל תמאש. יחתום על החוזה המחודש?