המנצחים של המושבות והמייחלים לשינוי: הלילה של זיו דשא, איתי וייסברג והגר פרי-יגור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

המנצחים של המושבות והמייחלים לשינוי: הלילה של זיו דשא, איתי וייסברג והגר פרי-יגור

-

מגדלור-פיד ♋המתמודדים השונים במושבות – פרדס חנה-כרכור, בנימינה-גבעת עדה וזכרון יעקב, קמו לבוקר דומה מאוד מבחינה פוליטית לבקרים אחרים בחמש השנים האחרונות. אולי חוץ מאחת – הגר פרי יגור.

“תודה, זכינו להיות הרשימה הכי גדולה במושבה – עכשיו מנצחים את הסיבוב השני”, כתבה פרי יגור הבוקר (31.10). בפרדס חנה-כרכור יתקיים סיבוב שני כאמור ב-13.11, כאשר פרי יגור תתמודד ראש בראש מול ראש המועצה המכהן – אלדד בר כוכבא.

מימין: זיו דשא והגר פרי-יגור. הממשיכים והמקווים (צילום: יח”צ)

פרי יגור הוסיפה: “בזכותכם זכינו הלילה בהישג גדול עם 4 מנדטים ועלינו לסיבוב השני. אלפי תושבי פרדס חנה כרכור (באחוז הצבעה גבוה במיוחד) בחרו בשינוי, במנהיגות חדשה בראשות המועצה ובתקווה. אני מוקירת תודה לכל מי שלקחו חלק ובחרו. זו העת להתלכד, כל התושבים ונבחריהם במועצה הרוצים בשינוי. בעוד שבועיים נצא ביחד לדרך חדשה, עם מנהיגות חדשה וטובה למושבה”.

 

ראש מועצת בנימינה-גבעת עדה איתי וייסברג, ממשיך גם הוא קדנציה נוספת, לאחר שניצח את מוטי קירמאיר. “תושבי בנימינה וגבעת עדה- לפני שאני חוזר לכיסא במועצה אני רוצה לפנות אליכם”, כתב לתושבים. “ראשית, אני מודה על האמון שהענקתם לי ולסיעת פז בבחירות למועצה. זה מחמיא לקבל תמיכה לאחר עשיה של שנה ורבע בלבד. אני מתכוון לקיים את שהבטחתי ולעשות את הכל כדי להשיג עבורכם את מה שלא יכולתי להבטיח.

 

“למי שלא תמך בי אני רוצה לאמר שאני מתכוון לעשות הכל כדי לשנות את דעתכם בחמש השנים הקרובות. זה לטעמי אתגר מתבקש. אולם מעבר לכל אני טרוד מהקוטביות שהתפתחה בקהילה שלנו. נחשפתי אליה במלוא עוזה בחודשים האחרונים ולכן מעבר לכל היעדים שפירטתי בעבר אני מציב יעד ראשי נוסף – איחוי המרקם הקהילתי שלנו. בואו נתווכח בינינו בלהט אולם גם בכבוד הדדי וסובלנות. אני מחוייב לכולכם. בואו נהיה כולנו מחוייבים לעצמנו ולאלו שבתוכנו”.

 

ראש המועצה זכרון יעקב זיו דשא, היה מתוח לאורך יום אתמול, אבל בסוף זכה לאמון הציבור במושבה והפעם על מלא – לחמש שנים, וזאת מול ראש המועצה אותו החליף באמצע הקדנציה הקודמת – אלי אבוטבול.

“זוהי לא דרך של אדם אחד. זוהי דרך של רבים מאוד”, כתב דשא הבוקר. “לבחירות האלו משמעות עצומה על המון שנים קדימה. זכרון יעקב אמרה באופן ברור שהיא רוצה לצעוד בדרך הישר. מה שקרה בבחירות האלו הוא הישג שיזכר לשנים ארוכות כי אני מתכוון ליישם את כל מה שהבטחתי ואנחנו נבנה פה קהילה לתפארת.

“הדרך הזו הגיעה לשיא לפני שנתיים בהבעת האמון האדירה שקיבלנו שהובילה לעשייה רחבת היקף שהתחילה לתקן את המעוות. זהו שיא נוסף של הדרך בה אנו צועדים ואני גאה שנתתם בי את האמון להוביל את המושבה לחמש השנים הבאות”.

209940cookie-checkהמנצחים של המושבות והמייחלים לשינוי: הלילה של זיו דשא, איתי וייסברג והגר פרי-יגור

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך


 

 

דילוג לתוכן