גידי קניוק מסכם את העונה לקראת ההתחלה החדשה בתאילנד: “הפועל חיפה עמדה במטרות שלה העונה”

בראיון סיכום עונה לרדיו סיפר קניוק על התחושות, על היעד הבא (בלי לחשוף הרבה) וגם על החוזקות העונה ומה הוא חושב על הבחירה של סרדל לשחקן העונה של הקבוצה
קשר הפועל חיפה גידי קניוק עזב את הקבוצה לפני כשבוע וחצי בדרך ליעד הבא שלו בתאילנד (שם הקבוצה טרם פורסם) והיה חלק אינטגרלי מההצלחה היחסית העונה – פליאוף עליון. קניוק מחכה בימים אלה לויזת עבודה מתאילנד ואז יטוס יחד עם משפחתו לקבוצתו החדשה.
“בסך הכל עמדנו בכל המטרות שהצבנו, חוץ מרבע הגמר שנפלנו על עייפות נטו, הייתה עונה מוצלחת וטובה”, אמר קניוק היום בראיון סוף עונה לרדיו חיפה.
קניוק סרב לחשוף מה היעד הבא שלו. “אני רוצה שהקבוצה תיוודע, אבל הקבוצה בתאילנד ביקשה להמתין עם הפרסום עד שהם יוציאו הודעה רישמית”.

כשהתייחס למעבר אמר כי “יש הרבה משמעות לצד הכלכלי, הולך להיות מצב קשה בארץ בשנים הקרובות. אבל גם למקום שאני הולך אליו להתקדם לליגות יותר חזקות. העולם לא נגמר באירופה, יש באסיה ליגות חזקות יותר מהליגה הישראלית וגם בחלק מאירופה”.
קניוק הודה כי הבחירה בלירן סרדל לשחקן העונה של הפועל חיפה – מוצדקת. “הבחירה בלירן סרדל כמצטיין של העונה נכונה מאוד. הוא שחקן מצוין ולא מוערך, כנראה שאין לו שם נוצץ. נהנתי מאוד מאוד לשחק איתו. מגיע לו המון הערכה וכשהוא שיחק, שיחקנו טוב יותר”.
הוא צפה בדרבי ההפסד השבוע למכבי חיפה 1:4. “הדרבי האחרון היה רע והרגשתי גם לא טוב. הפליאוף היה מצוין וזה קצת הרס. נקווה שהקבוצה תנצח את ב”ש ותשכיח את המשחק הזה”.
ומה הדבר הטוב במועדון בעונה החולפת? “חדר ההלבשה בהפועל חיפה הוא בין הטובים שהייתי בו, מבחינה חברתית ותמיכה אחד בשני. היו לנו תקופה נוראית לפני הקורונה והצוות המקצועי הרים אותנו. בנוסף, הקבוצה צריכה להריץ שחקני נוער וצעירים וזה מה שיוביל אותה קדימה”.

אהבתם את הידיעה? ^

דילוג לתוכן