|טור דעה| אור עקיבא שלי התכערה מתמונות הסלפי של הבחירותחגיגת בחירות או בלאגן בעיניים? אתם תחליטו: מרכז אור עקיבא הפך בשבועות האחרונים ל"פרסומת" גדולה, בעקבות הבחירות המקומיות שיתקיימו גם בעיר ב-30.10. השליטים נתלים על בניינים, מרכזים מסחריים, גדרות, שטחים פרטיים, מעל עסקים ואיפה לא, ומנסים לשכנע אתכם לבחור בהם.

כך למשל, שלטים של יעקב אדרי ניתלו במרכז המסחרי החדש ברחוב הנשיא. באיזור מאפיית אגמי ברחוב רושטילד נתלו שלטים גדולים וכך גם בבניין הקשתות. כל איזור המרכז התמלא עד מהרה בשילוט וכך גם לוחות המודעות, שנדמה כי קורסים תחת התחלופה המהירה.

תעמולת בחירות באור עקיבא? "מרגיש כמו בכניסה לתיאטרון או מופע סטנד אפ לחילופין" [טור דעה]

אור עקיבא שלי. עברתי מאור עקיבא לפני המון זמן. עזבתי את ישראל לגמרי, מידי פעם עושה גיחות קטנות כאלה. בפעם האחרונה שבאתי קצת הופתעתי. הייתה הרגשה של לוח מודעות בכל העיר, אלפי מודעות של תעמולת בחירות בכל העיר. הרגשתי בכניסה לתיאטרון או מופע סטנד אפ לחילופין.

התביישתי לרגע. מה קרה למקום שבו גדלתי? האם יש אנשים שמוכנים לבחור באדם מסוים אחרי שכיער את כל העיר עם תמונות הסלפי שלו? (אין לי שום צד לשום מפלגה). בהבחנתי בתמונה הבנתי דבר יותר מצחיק/עצוב. קם לו ראש מפלגה וחיפש סביבו חברים שיש להם הרבה חברים/משפחה גדולה בכדי להצליח. זה לא טיפשי?

הרי בסופו של אותו יום בחירות מתועב אף אחד משאר המועמדים לא יזכה. מספר רב של מפלגות בעיר כה קטנה. איפה החיבור שהיה לנו פעם?

אור עקיבא את הבית שלי. אנשי הפוליטיקה אכזבתם!

// הכותב, נהוראי סבן, 23, בן אור עקיבא, הוא שף ויועץ קולינרי בעל ניסיון רב בתחום המסעדות.

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן