יעקב ושמחה בדרך לשיתוף פעולה באור עקיבא? יוסיפוב: “אני מוכן לתרום מניסיוני הטוב”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

יעקב ושמחה בדרך לשיתוף פעולה באור עקיבא? יוסיפוב: “אני מוכן לתרום מניסיוני הטוב”

-

מגדלור-פיד ♋המועמד לראשות העיר שמחה יוסיפוב, שהפסיד בהפרש קולות קטן מאוד מול יעקב אדרי, נשמע היום (8.11) מאוכזב מהתוצאות אולם הוא מלא בתקווה לקידום העיר ולא פוסל את האפשרות להצטרף לתפקיד סגן ראש העיר בקדנציה הקרובה.

כזכור, בבחירות שהתקיימו לפני קצת יותר משבוע, ניצח כאמור ראש העיר המכהן יעקב אדרי את יוסיפוב – במספר קולות מועט. 

 

יוסיפוב התייחס השבוע לתוצאות, סיכם את מערכת הבחירות מבחינתו וסיפר על תחושותיו לאחר המערכה.

“היתה מערכת בחירות טובה, מעניינת וחשובה מאוד לעיר. אני מאוכזב מהתוצאה, היתה לי הרגשה שאנצח. הרגשתי אהדה מאוד גדולה בעיר. התושבים מאוד אוהבים אותי. אני מאוד אוהב את התושבים של אור עקיבא. אור עקיבא היא משפחה אחת – וזה היה הסלוגן שבחרתי – אור עקיבא אחת. עשיתי כמיטב יכולתי כדי לנצח. אם הייתי מתמודד מול יעקב לבד, הייתי מנצח אותו בגדול.

• [קראו עוד: אחרי ספירת קולות החיילים ובעלי המוגבלויות: יעקב אדרי הוא ראש העיר של אור עקיבא]

 

– ניסית לפני הבחירות לצרף אליך את ארקדי גדילוב ונוח שמאילוב – שזכו בלא מעט קולות?

“ניסיתי ולא הצלחתי”.

– יש לך מטרה לקחת חלק פעיל ולהיות סגן ראש העיר?

“אני מוכן לתרום מניסיוני הטוב. כיהנתי 10 שנים כראש העיר. מאוד חשוב לי להוביל את העיר להישגים. הציבור אמר את שלו, הציבור אמר שהוא רוצה את שמחה. מאוד רוצה. מאחר והציבור רוצה אותי, ואני תמיד מוכן להוביל, אור עקיבא זקוקה לאנשים כמוני. אנשים נפלאים גרים באור עקיבא. אני גר באור עקיבא 41 שנה, זה לא מעט, זה כמעט כל החיים. הוריי נטמנו באור עקיבא, ילדיי ונכדיי גדלים כאן. אני מאוד אוהב את העיר. אני יכול לתרום ולעזור לעיר”.

 

– יעקב כבר פנה אליך?

“היו גישושים. אבל זה עדיין לא הבשיל למשהו ודאי. חשוב לי לציין – הבחירות הסתיימו, אנחנו היום כמשפחה אחת. אני מאוד אוהב את אור עקיבא, מאוד רציתי להוביל את העיר להישגים מרשימים ומשמעותיים. כואב לי מה שקורה בעיר, יש הרבה מה לעשות, לתקן ולשנות. אני ראיתי בעצמי כראש עיר עם חזון, עם סדר עדיפויות, ראש עיר שרואה את העיר בעוד 20 שנה קדימה. זה מה שרציתי. לצערי, הפסדנו בקולות בודדים. אני רוצה להודות לכל תושבי אור עקיבא. לכל המתמודדים – בואו נמשיך להיות כמשפחה אחת ולחיות כאן עם אהבת חינם האחד לשני”.

– אתה כבר חושב 5 שנים קדימה?

“אני אעשה הכל שכדי שהעיר הזו תגיע להישגים מרשימים. אור עקיבא צריכה להיות בין הערים החזקות בישראל. יש לה את הפוטנציאל, ואפשר להביא את העיר להישגים מרשימים”.

יעקב אדרי בחר שלא להתייחס בשלב זה לסוגייה.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן