המועצה החדשה באור עקיבא הושבעה: איחולי הצלחה לשלושת החדשים – משה ביטון, מרדכי גבאי ונוח שמאילוב

המועצה החדשה באור עקיבא הושבעה: איחולי הצלחה לשלושת החדשים – משה ביטון, מרדכי גבאי ונוח שמאילוב

-

מגדלור-פיד ♋ 

הקדנציה החדשה של מועצת העיר אור עקיבא יצאה לדרך: הערב (27.11), בישיבת מועצה שפתחה את הקדנציה לאחר הבחירות המקומיות שהתקיימו לפני כחודש, הושבעו כלל חברי המועצה ובעיקר אלו החדשים שמצטרפים אל השולחן. המועצה נפרדה גם באותה הזדמנות משלושה חברי מועצה שלא נבחרו בבחירות האחרונות.

נפרדים: ראש העיר אדרי מודה לאלכס זרצקי על הקדנציה הקודמת. צילום: מגדלור ניוז

ראש העירייה יעקב אדרי הודה לחברי המועצה היוצאים – אלכס זרצקי, יוסי פיסרוב וגולן מסיקה. “אני רוצה להודות להם על העבודה המסורה במהלך הקדנציה. בשם כולם מודים להם שתרמו מזמנם לאורך כל התקופה”.

 

אדרי בירך את חברי המועצה החדשים שנכנסו למועצה – משה ביטון, מרדכי גבאי ונוח שמאילוב. “כל אחד מכם יתרום ביכולות שלו והעיר תהנה מהשירות והניסיון שיש לכם להציע, ברכותיי”, הוסיף אדרי.

חבר המועצה הותיק יוסי כדורי אמר: “אני רוצה לברך את החבר’ה הצעירים וגם המנוסים, אני חושב שיש חדשים כמו משה ביטון שיכול לתרום לנו המון, הוא עבד בעירייה ומכיר היטב את התחום. את נוח הכרתי לא מזמן, ישבנו שוחחנו, יש המון עבודה. המשך הצלחה לכל חברי המועצה הממשיכים. בעזרת השם נעשה ונצליח”.

אברהם כהן הוסיף: “חשוב להגיד שלפני הבחירות היו כאלה שהתנהגו בצורה לא יפה ולא מכבדת. בבחירות הבאות צריך להסיק מסקנות. צריך להיות הוגן ומכובד כי בסופו של דבר אנחנו עובדים ביחד”.

מצטרפים: שלושת חברי המועצה החדשים. מימין: שמאילוב, גבאי וביטון. צילום: מגדלור ניוז

ראש העיר אף התייחס לבניית הקואליציה, שכרגע נמצאת בחיתוליה. “אעשה כמיטב יכולתי שבקואליציה תהיה כמה שיותר רחבה” אמר אדרי, “מבחינתי שכולם יהיו בפנים. בקדנציה האחרונה עבדנו ביחד והעיר נהנתה מזה. התחלתי בשיחות ואני מקווה שזה יצבור תאוצה”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן