הפשיעה החקלאית בבנימינה-גבעת עדה במגמת עלייה, במועצה ערכו ישיבה וקוראים להתנדב ב”שומר החדש”

הפשיעה החקלאית בבנימינה-גבעת עדה במגמת עלייה, במועצה ערכו ישיבה וקוראים להתנדב ב”שומר החדש”

-

מגדלור-פיד ♋בכתבה שפורסמה החודש באתר “mynet הקיבוץ” באו חקלאים מאיזורים שונים בארץ בטענות על הפקרות בתחום. לדבריהם, כפי שהובא בכתבה, “המשטרה אינה מצליחה לאתר את העבריינים, משרד החקלאות חסר פתרונות אמיתיים, וחברות הביטוח מתנערות מאחריות”.

 

עוד נכתב כי “כדי להתמודד עם התופעה, שהיא כבר מכת מדינה, מבקשים האנשים המעבדים את השדות, ומפחדים לאבד את עולמם לטובת עבריינים, שמישהו יתעורר ויעזור”.

איתי וייסברג עם נציגי המועצה בנושא הפשיעה החקלאית. צילום: מועצת בנימינה

בהמשך לכך, גם במושבות הברון ישנה בעיה של פשיעה חקלאית, בהיקפים שונים. ראש המועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה  איתי ויסברג, קיים בהקשר זה פגישת עבודה עם מנכ”לית המועצה ניצן גרמן מחנאי, קב”ט המועצה אלון אגם, יו”ר הועדה החקלאית יחיעם אלטשולר ומזכיר הועדה החקלאית עמוס וייל. אלה סקרו את מגמת העלייה בפשיעה החקלאית ודנו בתפיסת הפעלה ייחודית שמוביל ראש המועצה לטיפול בפשיעה החקלאית וחשיבות המתנדבים במערך הכולל.

 

ראש המועצה ציין: “חקלאי המושבות תורמים תרומה עצומה בשימור הציביון הכפרי והחקלאי של המושבות. שמירה ב”שומר החדש” מסייעת לא רק לחקלאים אלא גם לביטחון האישי של כולנו בבית. אני קורא לכל תושבי המושבות להצטרף אליי ולהתנדב בשומר החדש”. תושבים המעוניינים להתנדב בשומר החדש מוזמנים ליצור קשר עם דורין לפר- 052-8496623

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן