המועצה ה-16 של זכרון יעקב תתכנס לראשונה: אלה השמות החדשים מסביב לשולחןכינוס ראשון של מליאת המועצה ה-16 של זכרון יעקב: ביום רביעי ה-28 בנובמבר 2018, תתכנס לראשונה מליאת המועצה החדשה של זכרון יעקב ובו תיפרד המועצה מנבחרי הציבור של המועצה ה-15 ותברך את חברי המועצה החדשים.

 

בבחירות המוניציפליות שהתקיימו ב – 30 באוקטובר 2018 נבחרו 13 חברי מועצה לשבת מסביב לשולחן מליאת המועצה.

ישיבת מועצה בקדנציה הקודמת. מתחילים-ממשיכים מחדש. צילום: מערכת מגדלור ניוז

ראש המועצה אמר לאחר הבחירות כי "אנו ממשיכים יחד עם הפנים קדימה. קהילה אחת עם מטרה אחת. ועכשיו זה הזמן לשלב ידיים, לשים מחלוקות בצד ולייצר חיבורים שיאפשרו לנו לעשות את מה שנדרש להגשים את החלומות והתוכניות ולהתמודד עם האתגרים."

לסיעת "למען המושבה" בראשות ראש המועצה הנבחר זיו דשא, יש 4 מושבים במליאה: זיו דשא ומאיר ואנונו ושני חברי מועצה חדשים, משכית לאופר ובועז יגר.

סיעת "זכרון שבלב" זכתה בשלושה מושבים: אלי אבוטבול, צילה רשף וחברת מועצה חדשה, קרן איליי.

הרשימה הדתית המאוחדת למען זכרון יעקב זכתה בשני מושבים אריה פולק וחבר מועצה חדש, דוד ברנס.

סיעות הבית היהודי, אנו זכרונים ושתי הסיעות החדשות, דרך חדשה והתנועה למען זכרון נקיה זכו כל אחת במושב אחד במליאה (בהתאמה): פנינה סלומון וצחי ברוך ושני חברי מועצה חדשים: יהודה ברונר ומאיר ליאני.

בכינוס החגיגי הראשון, שיתקיים ב – 28 בחודש ניפרד מחברי המליאה הפורשים: יצחק בלה, ריביק שני, אפרים צוק, דוד סברדלוב, מישה בלומנפלד, מאיר אזוט ויפעת יהל.

המועצה המקומית מודה לכל חברי המועצה הפורשים על תרומתם הרבה במהלך השנים ומברכת את כל חברי המועצה החדשים ומאחלת להם הצלחה בעשייה הציבורית.

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן