התעוררות בהצבעה בבחירות לראשות המועצה בפרדס חנה-כרכור, שעה לסגירת הקלפיות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

התעוררות בהצבעה בבחירות לראשות המועצה בפרדס חנה-כרכור, שעה לסגירת הקלפיות

-

מגדלור-פיד ♋ 

הסיבוב השני של הבחירות המקומיות מתקיים היום (שלישי, 13.11), על רקע המצב הבטחוני הקשה בדרום. גם בפרדס חנה-כרכור מתקיימות בחירות בין שני המועמדים שהגיעו לסיבוב השני ולא עברו את ה-40% תמיכה בסיבוב הראשון. מדובר בראש המועצה הנוכחי אלדד בר כוכבא ובהגר פרי יגור, המועמדת המובילה מולו.

נכון לשעה 21:00 בערב, שעתיים לסגירת הקלפיות, 41.86% הצביעו בסיבוב השני – קפיצה משמעותית בנתונים בשעה וחצי שלפני הסיום. מדובר בכ-13 אלף תושבים מתוך 30,332 בעלי זכות הצבעה במושבה. נתוני ההצבעה בפרדס חנה-כרכור אגב, גבוהים יותר מהממוצע הארצי בבחירות היום.

בנוסף, תושבים דיווחו כי בקלפיות מסוימות “השתילו” אנשים פתקים פסולים – פתק לבן עם שם ראש המועצה, כאשר רק פתק צהוב הוא הנכון.

פרי יגור הוציאה הודעה הבוקר ובה כתבה: “זה תלוי בנו. רק בנו. הקלפיות יהיו פתוחות כבר מהשעה 13:00. מצביעים בדיוק היכן שבחרנו בסיבוב הראשון. היום פרדס חנה-כרכור בוחרת התחדשות ותקווה. אל תשאירו אף אחד בבית. אנחנו לא מוותרים על אף קול. היום אנחנו לוקחים את ההזדמנות לשינוי בשתי ידיים ומביאים ביחד ניצחון גדול”. 

 

מטה אלדד בר כוכבא הוציא אתמול הודעה לניידים (בין היתר), ובה נכתב: “אני גאה לבשר לכם, שמר יוני חכימי, הצטרף אלינו.יחד נקדם את המטרה החשובה ביותר – עתיד הילדים שלנו. זה לא זמן לסיסמאות – זה זמן לקדם ולבצע תוכניות אמיתיות וישימות, כמו “תוכנית החינוך” שהוכנה ותוקצבה ותצא לדרך כבר בשנת 2019. אני מאמין בלב שלם, שיחד עם יוני ובכירי אנשי החינוך שמלווים את התוכנית נוכל לעשות שינוי ולהשפיע. צאו להצביע כל קול מכריע”.

הקלפיות נפתחו בשעה 13:00, והתושבים מצביעים בדומה למיקום הקחפי בה הצביעו לפני כשבועיים. התוצאות הסופיות צפויות מחר/מחרתיים לאחר ספירת כל הקולות ואישורם במשרד הפנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

דילוג לתוכן