|מיוחד| 9 שנים לרצח: אין קצה חוט באשר לרוצח קסניה שטילר ז”ל מאור עקיבא

|מיוחד| 9 שנים לרצח: אין קצה חוט באשר לרוצח קסניה שטילר ז”ל מאור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋קסניה שטילר ז”ל || צילום ארכיון

ב-2.11.2009 אור עקיבא הזדעזעה. בני נוער שהתהלכו במתחם החולות אז, ושכונת “נוף ים” היום, מצאו גופה מוטלת על הקרקע תחת גשם שוטף ביום חורפי. היתה זו גופתה של קסניה שטילר ז”ל, רק בת 24, שנמצאה ירויה ונשקה נגנב ממנה לאחר הרצח.

גם 9 שנים אחרי, טרם אותר הרוצח, ואין קצה חוט אחר זהותו. בפארק תעשיות קיסריה נרצח 7 חודשים לאחר שטילר מאבטח – והיה נדמה כי יש קשר בין שני האירועים. אולם גם לאחר תפיסתו והרשעתו של רוצח המאבטח מקיסריה, תיק שטילר נותר פתוח.

סיפור הרצח החל מדאגה למאבטחת הצעירה בבוקר יום שני, כשהתברר שלא שבה הביתה ממקום עבודתה במועדון הגולף בקיסריה שם עבדה כמאבטחת. בני המשפחה והחברים טילפנו אליה ללא הפסקה, אבל הטלפון הסלולרי לא היה זמין. לאחר שקסניה לא נמצאה החלו חבריה בחיפושים ולבסוף הזעיקו את המשטרה.

זירת הרצח, בשטח הפתוח שממול תיכון עתידים | צילום ארכיון

חבריה סיפרו  כי שטילר סיימה ביום ראשון אחר הצהריים משמרת. בדרך כלל היתה שבה הביתה עם עובד ממחלקת הביטחון של קיסריה, שם גם עבד אחיה, אך ביום הרצח היא שבה ברגל מקיסריה לאור עקיבא.

הגופה התגלתה בחולות שמאחורי בית הספר עתידים באור עקיבא. שני נערים שחלפו בקרבת מקום איתרו את גופתה כשהיא ירויה פעמיים בראש והזעיקו את מד”א ואת המשטרה. רופא שהגיע למקום קבע את מותה של המאבטחת. בסריקה שנערכה באזור, לא נמצא נשקה האישי.

קצין הביטחון של החברה לפיתוח קיסריה, משה רוזנטולר, אמר לאחר המקרה לפני כ-9 שנים כי “קסניה היתה בחורה עם שמחת חיים, כל הזמן מחייכת. מאבטחת מוערכת. קסניה עבדה באבטחה בקיסריה וגם במועדון הגולף.

הלווייתה של קסניה שטילר ז”ל. צילום: ארכיון

“במועדון הגולף לא הסכימו שהיא תחזור לעבוד בקיסריה ורצו שתעבוד רק אצלם. היא היתה בחורה משכמה ומעלה, אשר אהבה את העבודה, השקיעה בה וגילתה דבקות. היא היתה עובדת רצינית ביותר ולא פעם בזכות הדבקות שלה בעבודתה היא מנעה פריצות וגניבות לבתים ולכלי רכב. במועדון היא תמיד נתנה כבוד לאנשים, היתה נעימה אליהם וכולם אהבו אותה. זאת אבידה בשבילנו שהיא נרצחה”.

במשטרה לא התייחסו לפניית “מגדלור ניוז”. גם במשפחתה של שטילר בחרו שלא להשתתף בידיעה.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן