ב-15:00: הפועל חיפה – מכבי נתניה: “קריטי לשתי הקבוצות”


לאחר 2 ניצחונות, 2 הפסדים ותיקו אחד, הפועל חיפה תחזור אל הליגה ותפתח את המחזור ה-11 במשחק מול מכבי נתניה בסמי עופר (15:00).

מאמן הפועל חיפה יודע שכדי להמשיך ולקרוץ לצמרת, המשחק מול מכבי נתניה חייב להסתיים ב-3 נקודות ביתיות. לפי ההרכב של חיפה, נדמה כי סילבס עולה באחד ההרכבים החזקים ביותר שלו עם קישור שכולל את ג’וניור, קניוק, בוזגלו וזמיר כאשר בחוד ישחק עדן בן בסט.

• לאתר הבית של הלייב – הקליקו >>   http://bit.ly/31fOxRQ

והבה חוזר להרכב לאחר הרחקה, בוריץ’ שנפצע בזרת כשיר לשחק.
במכבי נתניה – כארם ג’אבר הצעיר יקבל קרדיט שוב כמגן ימני במקום ויקי כחלון ומוחמד זבידאת’. בן תורג’מן פותח כמגן שמאלי אחרי התלבטות גדולה. אביב אברהם חוזר מפציעה ישירות להרכב. פאטוס בצ’יראי יפתח על הספסל וההתקפה תתבסס על גיא מלמד.


במכבי נתניה הודו השבוע כי מדובר במשחק קריטי- עבור שתי הקבוצות. ״כל הקבוצות דומות לנו וכל אחת יכולה לנצח”, אמר המאמן דראפיץ’ שספג לא מעט ביקורת לאחרונה. “זה תלוי באיזה פורמה אתה מגיע. ה-0:5 בעונה שעברה? שיחקנו נגדם כמה פעמים מאז. בסמי עופר הם מסוכנים וטובים ונצטרך להיות במיטבנו. הם טובים מאוד במשחק המעבר. גם שהם הפסידו למכבי ת״א הם היו טובים״.

מאמן הפועל חיפה חיים סילבס נשמע דרוך במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: “אנחנו נמצאים בעמדת זינוק ובינתיים עומדים בציפיות למרות שרצינו עוד נקודה או שתיים. נמשיך לעשות את מה שעשינו מתחילת העונה וזה אומר קבוצה מגובשת וחזקה שמשחקת עם העקרונות שלה. אני מאמין שנוכל להשיג עוד ניצחונות חשובים. הסגלים בליגה מאוד שוויוניים העונה ונרצה להמשיך ברצף שלנו”.

דילוג לתוכן