חזי שירזי מדבר על אחיו ניצן שירזי ז”ל, שאימן גם בהפועל חיפה ומת לפני 6 שנים: “זה פצע מדמם”

השבוע, מתפרסם ראיון ראשון עם אחיו של ניצן ז"ל - חזי שירזי, שחקן העבר, שהתנתק לחלוטין מתקשורת וגם מכדורגל לדבריו, בעקבות מותו של אחיו - אליו היה מחובר מאוד: "אני לא מדבר אפילו על כדורגל כי ניצן לא איתנו"
ביולי 2014 הלך לעולמו חזי שירזי, מאמן הכדורגל האהוב, לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. שירזי, אימן רק ארבע שנים לפני כן את הפועל חיפה, במה שנחשבת לעונה הכי טובה מבין רוב העונות של המועדון ב-15 השנים האחרונות (להוציא את עונת הגביע).
השבוע, מתפרסם ראיון ראשון עם אחיו של ניצן ז”ל – חזי שירזי, שחקן העבר, שהתנתק לחלוטין מתקשורת וגם מכדורגל לדבריו, בעקבות מותו של אחיו – אליו היה מחובר מאוד.

ניצן שירזי ז”ל. צילום מסך מהטלוויזיה
“ניצן היה הבנאדם הכי חשוב לי בחיים”, סיפר חזי שירזי לידיעות תקשורת. “הוא היה הכל בשבילי. זו לא מערכת יחסים רגילה של שני אחים אלא משהו שהרבה מעבר לזה. לא היה דבר יקר ממנו עבורי. מאז שהוא הלך החיים שלי נעצרו. זה מלווה אותי כל יום ואני יודע שאני לא אקום מזה. זה פצע מדמם שרק הולך ומחמיר. הגעגוע אליו זו המכה הכי כואבת של החיים שלי. קשה לי לדבר על זה, אבל ברגעים האחרונים שלו במילים האחרונות, הוא ביקש שאשמור על אשתו ועל הילדים שלו וזה מה שאני משתדל לעשות.
“יש את אשתי היקרה, ושלושת הילדים שלי ויש את אשתו של ניצן ואת שלושת הילדים שלו. הוא הוריש לי עוד אישה ושלושה ילדים. כל סדר היום שלי סובב סביב ניצן מהרגע שאני קם בבוקר ועד הרגע שאני הולך לישון – כל היום רק ניצן. זה משהו שנוגד את הטבע של החיים. פצע מדמם כבר שש שנים והנשמה לא נותנת מנוח”.

 “לא היה דבר שקשור בכדורגל שלא עשינו ביחד. כל דבר מזכיר לי אותו אז אני בורח מהכל, אולי זו הכחשה. קשה לי עם הכדורגל בלעדיו. הכל היה איתו. אני לא מדבר אפילו על כדורגל כי ניצן לא איתנו”.
הראיון המלא מתפרסם היום ברשת ידיעות תקשורת ואתרי מיינט


218950cookie-checkחזי שירזי מדבר על אחיו ניצן שירזי ז”ל, שאימן גם בהפועל חיפה ומת לפני 6 שנים: “זה פצע מדמם”

אהבתם את הידיעה? ^

דילוג לתוכן