היוצר מאור עקיבא שביצע מהפך בחייו – בדרך לאלבום [צפו בקליפ]סיפור חייו של יהונתן וענונו יכול היה להראות לקוח מתוך טלנובלה אבל הוא לגמרי אמיתי. הוא נולד באור עקיבא למשפחה חרדית וחזר בשאלה ובמוסיקה הוא מוצא מקום מפלט. הוא מתמודד עם מחלת האפילפסיה ועוסק בהעלאת המודעות לגביה. הוא קיבל אינספור פניות מתכניות ריאלטי בשל סיפור חייו המורכב אך סירב לכולם. הוא מאמין בדרך אמנותית, לא מתפשרת וללא קיצורי דרך.

וענונו בעשייה מוסיקלית בחמש שנים האחרונות, לפרקים, הוציא מספר סינגלים וגם נרשמו לזכותו כמה ציוני דרך משמעותיים: הוא נבחר להוביל בשירו את קמפיין יום האפילפסיה הבינלאומי, שיר שכתב, הלחין וביצע. הופיע עם אהוד בנאי במסגרת מופע התרמה למרכז טיפולים בו הוא עובד. השתתף בפרויקט של חברת "הליקון" בה אמנים מובילים ביצעו קלאסיקות ישראליות.

וענונו למד מוסיקה וטיפול, לאחר שנחלץ ממשבר עמוק שפקד אותו וכיום הוא מטפל באנשים עם בעיות נפשיות בעזרת מוסיקה. לדבריו, המוסיקה היא הכלי הכי עוצמתי וטהור ואיתה ובעזרתה ניתן להיכנס אל נפש האדם. מקרה קלאסי של מטופל שהפך בעצמו מטפל.

השבוע הוא הוציא את השיר החדש שלו, "הנה זה קורה", "לאחר שהדברים החלו להסתדר בחיי", הוא מגלה. "גם האהבה מצאה את מקומה ונכנסה במפתיע לחייו".

זהו שיר אופטימי, שכמו את כל שיריו כתב יהונתן, הלחין וגם כמובן מבצע בקסם וחן רב הכה אופייני לו.

צפו בשיר החדש "הנה זה קורה" >>

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן