"מאז שהלכת לי": האזינו לחדש של צחי קורן מאור עקיבאחדש לצחי קורן: הזמר הצעיר מאור עקיבא משחרר סינגל חדש, "מאז שהלכת לי" וזוכה לביקורות מפרגנות.

לא רבים ישערו בשמיעה ראשונה כי מאחורי הקול העמוק ומלא האופי של "ממריא לשמים" עומד קורן בן ה-22. הסינגל החדש כתבו, הלחינו ועיבדו מוסיקלית תמר יהלומי ויונתן קלימי.

קורן הוא בנו של מנהל אולם היכל התרבות באור עקיבא ומפיק האירועים מאיר קורן. הוא ספג את המוזיקה מבטן ומלידה, ונחשף לסגנונות רבים: מצד אחד שירים מסולסלים כגון זוהר ארגוב, צלילי הכרם, שרית חדד וכו' ומהצד השני שיריה של חווה אלברשטיין, להקות צבאיות ועוד. את סגנונו המוזיקלי גיבש במהלך השנים האחרונות בהן גילה כישרון מדהים בשירה, ואף כפרפורמר המעניק לקהל את התחושה כאילו נבנתה הבמה סביבו.

 

קורן האב ציין כי "צחי חוזר אלינו ובגדול. לאחר 4 שנים של הפסקה זה הגיע, עם עבודה קשה וכוח רצון מטורף, השיר אצלכם. תשמעו, תתמכרו ותשתפו".

האזינו לסינגל החדש >>

סערה במושבה: סגן ראש מועצת פרדס חנה-כרכור קורא לפטר את מנהלת מחלקת החינוך

יעקב צדקה שיגר מייל זועם לראש המועצה, הגר פרי יגור, בו הוא דורש ממנה לפטר את אוריה ירדני, לאחר שלטענתו התבטאה בנושא הדתה ופולחן פסול במועצה, במסגרת טקס הפרשת חלה להצלחת חיילי צה"ל ולהשבת החטופים. "נחצה כאן קו אדום שלא יכול להיות", כתב. פרי יגור וירדני סירבו להגיב

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן