כבוד לזכרון יעקב: שלושה מוסדות חינוך זכו בפרס החינוך לשנת תשע"טגן זמארין, בניהולה של הגננת חניתה בן שלוש, בית ספר החיטה בניהולה של שרה לרמן ובית ספר רננים בניהולה של שרון שפר זכו השבוע בפרס החינוך המחוזי. בית ספר הפלך בניהולה של ברכה דביר, מועמד לפרס החינוך הארצי לשנת תשע"ט.

צילום: דוברות מועצת זכרון יעקב

בסוף חודש נובמבר, סיירה וועדת השיפוט הארצית לפרס החינוך בארבעת מסגרות החינוך הללו בהתאם לתהליך קבלת הפרס במשרד החינוך. פרס החינוך הארצי מנוהל על ידי המזכירות הפדגוגית של משרד החינוך. היא מרכזת את הפרס ואת הנהלים להפעלתו. פרס החינוך הארצי הניתן בכל סיום שנת לימודים לכעשרה מוסדות חינוך מצטיינים במעמד שר החינוך, והנהלת משרד החינוך, הוא אחד מאירועי השיא המסכמים עשייה חינוכית מיטבית המתקיימת במדינת ישראל.

 

ראש המועצה זיו דשא אמר כי: "וועדת הפרס של משרד החינוך הוכיחה את מה שידענו כבר הרבה זמן. יש לנו מערכת חינוך איכותית, ששמה דגש על למידה משמעותית, אקלים בית ספרי של דרך ארץ, אכפתיות וכבוד, עם מעורבות חברתית-קהילתית, שותפות הורים, יושרה, יחודיות והכי חשוב, נותנת מענה לצרכים הייחודיים של מגוון תלמידיה.

 

הזכייה מעידה בעיקר על הצוות החינוכי של המושבה. בשמי ובשם תושבי המושבה אני מברך אתכם על הזכייה. זכייתכם בפרס היא בוודאות זכייתנו כתושבים."

"מערכת החינוך שלנו במושבה שמה לה למטרה להיטיב את החינוך ולהעמיד את צרכי התלמיד במרכז, ברור כי השותפים שלנו לחינוך הם ההורים והמובילים בשטח הם צוותי החינוך והמנהלים" משתפת ד"ר מרים פאנויאן, מנהלת מחלקת החינוך. "אני גאה להוביל את מחלקת החינוך שלנו, יש לנו שאיפות נוספות ורצון לכבוש הישגים נוספים, זאת נעשה יחד תוך דאגה תמידית לנפשו של הילד ולשמחת החיים שלו. זה המקום להודות לכל צוות מחלקת החינוך ולכל צוותי המורים לכל אחד יש את החלק שלו בפאזל החינוכי וכמובן להורים".

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן