חיים סילבס מתכונן לדרבי: “אתה יכול להגיע נחות ולהתפוצץ במשחק עצמו”

מאמן הפועל חיפה התראיין ברדיו לקראת הדרבי החיפאי ביום ראשון. בהפועל באים מעודדים אחרי המשחק מול ב"ש: "כל משחק יש לו את האופי והסיפור שלו. אנחנו מגיעים צנועים ומפוקסים"

חיים סילבס מתכונן לדרבי ביום ראשון הקרוב מול מכבי חיפה בסמי עופר, כאשר דווקא המשחק מול הפועל ב”ש, נטע תקוות בקרב הפועל חיפה בעקבות השיפור במשחקה.

“אני מאוד שמח על ההופעה שלנו מול ב”ש, נראינו טוב אחרי שהרבה פקפקו בנו, שמעתי את הדיבורים”, אמר סילבס בראיון בצהריים לרדיו חיפה. “ב”ש היא קבוצה לא פראיירית, בטח לא הגנתית וסגל שחקנים מעולה. הגענו להרבה מצבים במשחק הזה והמשחק היה יכול להסתיים בתוצאה נוחה מאוד עבורינו”.

סילבס הוסיף: “מצד שני, היינו נאיבים, אוזלת רגל בהתקפה, ואנחנו צריכים להשתפר בדבר הזה. כל משחק יש לו את האופי והסיפור שלו. נגד מכבי ת”א – היא קבוצה חזקה בפני עצמה ואין לה הרבה מתחרים. זה היה משחק הרבה יותר קשה מהמשחק נגד ב”ש. ממשחק למשחק מנסים להשתפר. כאמור – כל משחק לגופו. אתה יכול להגיע נחות ולהתפוצץ במשחק עצמו. אנחנו מגיעים צנועים ומפוקסים”.

“אנחנו בצעדים הראשונים לקראת חזרה מלאה של הכדורגל ומקווים שהקהל יצטרף בכבוד. אני מעריך כל רגע על הדשא ואומר תודה על זה”, התייחס סילבס לכדורגל בצל הקורונה.

223470cookie-checkחיים סילבס מתכונן לדרבי: “אתה יכול להגיע נחות ולהתפוצץ במשחק עצמו”

אהבתם את הידיעה? ^

דילוג לתוכן