אבל בחדרה: הנעדרת ליאור עטון ז"ל מהמסיבה בדרום אותרה לאחר שנרצחה

ליאור עטון יצאה ביום שישי למסיבה "נובה" בקיבוץ רעים ומאז נותק עימה הקשר. היום התבשרו בני המשפחה - כי הבת נרצחה. אביה, אפי (אפרים): "במוצאי שבת נסעתי לחפש אותה, הגעתי והיה כאוס רציני. למחרת נסעתי שוב - אבל הצבא כבר סגר את האזור. חיפשנו בערפל"

אבל בחדרה, במלחמת "חרבות ברזל": העדויות העצובות והמזוויעות ממסיבת הטבע "נובה" סמוך לקיבוץ רעים בדרום לא פוסקות. לצד הנרצחים הרבים, ישנן גם משפחות שטרם יודעות מה עלה בגורל יקיריהן, אך היום התווסף שם נוסף למעגל הנרצחים הנוראי במסיבה – ליאור עטון מחדרה. 

ליאור ז"ל, בת 25, הותירה אחריה את האב אפי ואת האח נתנאל. היא גדלה והתחנכה בשכונת נווה חיים, למדה בבית ספר ניצנים ובתיכון הרב תחומי למדעים ואומנויות. ליאור בוגרת סניף המכבי הצעיר, סיימה לימודי תואר ראשון במנהל עסקים ועסקה באילוף כלבים. הלווייתה תיערך הערב (ראשון, 15.10) בשעה 20:00 בבית העלמין החדש בחדרה. המשפחה יושבת שבעה ברחוב הקומונה החדרתית 1ב'. "בשם תושבות ותושבי העיר, ראש העירייה וחברי מועצת העיר אנו שולחים תנחומים ומשתתפים בצערה העמוק של משפחת עטון", נמסר מהעירייה.

ביום רביעי האחרון (11.10) כשעוד הוגדרה כנעדרת, שוחחנו עם אביה של ליאור, אפי (אפרים) עטון. "ביום שישי היא יצאה למסיבה ומאותו יום ועד עכשיו לא שמעתי ממנה עד עכשיו", מספר אביה אפי (אפרים) עטון, לצד בני המשפחה שעוברים ימים מורטי עצבים וחסרי מנוחה – שקשה לתאר. "היא היתה במסיבה ברעים. ביום שבת התקשרו אליי מהאיתוראן ושאלו אותי מה עם האוטו ואם הכל בסדר? זו היתה שאלה תמוהה. הרמתי טלפון חזרה לחברת איתוראן, שאלתי אם גנבו את הרכב ואמרו לי שלא, ושהוא נמצא בדרום. זה היה נראה לי מוזר. הילד פתח טלוויזיה וראה את כל הבלגאן".

במוצאי השבת נסע אפי לדרום, למוקד המסיבה, והחל בחיפושים. "הגעתי והיה כאוס רציני. התקשרתי לאיתוראן והקו כל  הזמן ניתק. ניסיתי להגיע לרכב אבל לא ידעתי היכן הוא נמצא במדויק. הסתבר לי אחר כך שהייתי במרחק חצי קילומטר ממנו אבל לא מצאתי אותו כי לא ענו לי".

ליאור עטון. צילום: המשפחה

אפי חזר לבית בחדרה ולמחרת נסע שוב לחיפושים אחר בתו. "רציתי להתקרב עוד אבל הצבא עצר אותי ולא נתנו לי לעבור. מאז אנחנו מחפשים בערפל. פנינו למוקד נעדרים, לבתי חולים, בדקנו, חיפשנו, אין קשר. אין מישהו שיבוא ויריץ את העניינים".

ליאור עטון, אמורה היתה לציין את יום הולדתה ה-25 בסוף החודש. היא נסעה אמנם עם חברים אך המשפחה לא הצליחה לקבל גם מהם מידע חדש על הבת.

// עדכון ראשון: 11.10.2023

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן