פרדס חנה כרכור: הושחתו מודעות של המועמדת לראשות המועצה, הגר פרי יגורשלטי קמפיין הבחירות של הגר פרי יגור לראשות פרדס חנה כרכור הושחתו ורוססו. המשחיתים ריססו ומחקו את תמונותיה.

"כשהתקווה מרימה את ראשה, כשרוח הניצחון נושבת בכל מקום בפרדס חנה כרכור, יש מי שמאבד את העשתונות ומרסס ומשחית בפחדנות את השלטים שלנו", אמרה היום פרי-יגור. "מי שמרסס וקורע שלטים פוגע באופי ובצביון היישוב שלנו. אנחנו קהילה לא אלימה, אלו שעושים זאת הם הבודדים והחלשים".

היא הוסיפה כי "עוד היום נעלה עם שלטים חדשים ונמשיך בכל הכוח והעוצמה עם רוח התקווה הטובה שאנחנו מביאים לפרדס חנה כרכור. ביום שלישי אנחנו ננצח ונתחיל חמש שנים של תקווה חדשה למושבה".

מיזם חדש של מגדלור ניוז באור עקיבא עורר סערה. זו החלטת המערכת

מדובר במיזם של המקומון לטובת התושבים בעיר, במסגרתו ניתן לפנות אלינו בערוצי האתר ולשלוח תיאור של מפגע ותמונה מרחבי העיר | עיריית אור עקיבא: "מדובר בהתארגנות שלא מתואמת עם עיריית אור עקיבא. פניות תושבים תטופלנה רק דרך מרכז שירות לתושב"

קרא עוד »

עץ המשאלות לחיילים ולשבויים: המיזם שמחמם את הלב בבנימינה

המיזם של משפחת ניני מבנימינה ממשיך להתחדש – עם כפפות צהובות בתקווה להשבת כל החטופים | בתחילת החודש, המשפחה הוציאה לחצר ביתה הפונה לרחוב, שולחן ובו נרות, פתקים, עטים, דגלי ישראל קטנים המפוזרים בכל פינה ומקשטים את הגינה, כשהעוברים והשבים יכולים לכתוב ברכה, הקדשה, תפילה או תקווה

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן