"מקדישה את השיר ללוחמות ולאימהות": שיר מרגש חדש לליאור קקון החדרתית [וידאו]

"הבת שלך לוחמת", הוא שמו של השיר החדש שהפיק נדב קקון, אביה של ליאור ויחד הם יצרו את השיר באולפן הביתי שלהם

הזמרת והיוצרת ליאור קקון החדרתית מוציאה שיר חדש המוקדש לנשות המילואימניקים.

"הבת שלך לוחמת", הוא שמו של השיר החדש שהפיק נדב קקון, אביה של ליאור ויחד הם יצרו את השיר באולפן הביתי שלהם. ליאור משתפת: "אני מקדישה את השיר הזה לכל הלוחמות והאימהות, ולאמא שלי היקרה שהיא הלוחמת שלי שהפכה אותי למי שאני היום, מקווה שהשיר הזה יתן מעט נחמה לעם ישראל".

ליאור קקון. צילום: יח"צ

בחודש שעבר, מי שהאזין לגלגל"צ, יתכן והאזין לשיר שהוציאה אז קקון במסגרת פרויקט מיוחד בו משתתפת קקון שהחל בעקבות מלחמת "חרבות ברזל".

את "האנשים והפיות" מבצעת קקון יחד עם ניצן רגב, הסנונית הראשונה מתוך פרויקט "שירים לזכרם", שיר שנכתב לזכרם של שי רגב וניר פורטי שהיו בפסטיבל נובה ב 7 באוקטובר. ניצן רגב, אחותה של שי, כתבה את השיר המיוחד והמרגש, שמשלב כאב, געגוע, תקווה וזכרון מוזיקלי לזכרם של שי וניר. את השיר הלחין והפיק מוסיקלית בן ווייד.

כאמור, "שירים לזכרם" הוא פרויקט מוזיקלי רחב היקף, לזכרם של הנרצחים והנופלים ב-7 באוקטובר ומאורעותיו. במסגרתו מבצעים זמרות וזמרים ישראלים שירים לזכרם, שנכתבו על ידי המשפחות השכולות שאיבדו את היקרים לליבם. הפרויקט נולד לאור הסיפורים והכאב של אותו יום השבעה באוקטובר, על מנת להנציח בדרך מוזיקלית ואישית את זכרם של הגיבורים שנלחמו בגבורה, משפחות, ילדים, נערים/נערות, ומי שהיה בפסטיבל נובה. לפרויקט שותפה ותומכת אקו"ם.

קקון: "האנשים והפיות – שיר מרגש, זכות גדולה עבורי לשיר בו. השיר נכתב על ידי ניצן רגב לזכר אחותה ובן זוגה שי רגב וניר פורטי הי״ד, הם נרצחו בשבת הארורה ומאז אני מאמינה שהם רוקדים יחד בשמיים".

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

ההוקרה למתנדבי מג"ב בעמק חפר

טקס הענקת תעודות הערכה למתנדבי מג"ב בעמק חפר נערך היום בבסיס ההפעלה של מג"ב ביכון, במעמד פיקוד זרוע יישובים מרכז של מג"ב. במהלך הטקס סנ"צ דותן מנצור, ראש זרוע יישובים

קרא עוד »
דילוג לתוכן