טייסים חדשים לחיל האוויר מפרדס חנה ומחוף הכרמל

טייסים חדשים לחיל האוויר מפרדס חנה ומחוף הכרמל

-

מגדלור-פיד ♋ביום רביעי הקרוב, 26.12.18 יתקיים מסדר הכנפיים המסורתי של חיל האוויר- סיום קורס טיס מחזור 177. בין המסיימים, גם תושבי חוף הכרמל ופרדס חנה. 

סגן א’, בן 21 ממועצה אזורית חוף הכרמל, מסיים כנווט קרב. בקורס טיס הוא סיים תואר במתמטיקה ומדעי המחשב, מתחביביו: ספורט ימי, קראטה – יש לו חגורה שחורה ובזה הוא התעסק עד הצבא. הוא אוהב לטייל, הדריך בצופים, השתתף בנוער העובד בין כיתה ט’-י’ ולאחר מכן עבר לצופים.

סגן י’ מפרדס חנה (מימין) וסגן א’ מחוף הכרמל || צילומים: דובר צה”ל

הוא מספר כי הוא וחבריו הקימו שבט צופים מאפס, ושימש כמרכז הדרכה. לקורס טיס הגיע כי “לדעתי מתאים לי מקום שאפשר לעשות בו הרבה, לתרום הרבה ולהיות חלק ממשהו גדול”, הוא אומר.

סגן י’, בן 22 מפרדס חנה, מסיים אף הוא כנווט קרב. בתיכון הוא הרחיב ערבית ומדעי החברה, וכמו כן הוא אוהב מוזיקה ומנגן על תופים, פסנתר וגיטרה. מלבד זה הוא גם חובב כדורגל ובעלי חיים.

הוא מספר כי היה בתנועת הנוער העובד והלומד במשך כ-8 שנים כחניך ומדריך. בנוסף, הוא בוגר מכינה קדם צבאית והמשיך לחצי שעה נוספת דרך תנועת החלוץ בנצרת עילית.

“יש פה אנשים מדהימים ומיוחדים, ובבסיס יש אווירה מאוד טובה וחיובית”, הוא מציין על קורס הטיס שעבר בהצלחה.

225040cookie-checkטייסים חדשים לחיל האוויר מפרדס חנה ומחוף הכרמל

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות