הכירו במשחק, יתחתנו בקרוב: סיפור האהבה של נדב וחן התחיל ביציע הפועל חיפה

“כשהכרתם במשחק של הפועל…כולם בבית יודעים תמיד מי זאת האהבה הראשונה”. את המילים האלה שיתף בחודש הקודם נדב לייבוביץ’, אוהד הפועל חיפה, ובמקרה שלו – האהבה היא כפולה.

מתברר כי את בת זוגו – חן ארליך, הוא הכיר במשחק של הקבוצה. אולי הלוקיישן הכי מעניין, מפתיע וגם כיפי שיכול להיות. ויש גם בונוס: הזוג יתחתן בלי עין הרע בחודש יולי הקרוב אחרי זוגיות של כשנתיים וחצי.

קראו גם >> בן בסט רוצה חוזה ארוך טווח בשכר גבוה? “זו שערורייה ששחקנים מבקשים סכומים כאלה”
לאתר הבית של הלייב – הקליקו >>   http://bit.ly/31fOxRQ

“אני חיפאי וסטודנט בתל חי והיא במקור מקריית שמונה”, סיפר לייבוביץ’ ל’חיפה-לייב’. “אבא שלה חיפאי במקור, הפועליסט כמובן, לכן כל המשפחה שלה נדבקה במחלה.

“אני נסעתי למשחק חוץ של הפועל נגד קריית שמונה, ושם פגשתי חבר משותף שעשה בינינו את ההיכרות. אחרי שקיללנו את השופט יחד (מחייך) הלכנו לאותו חבר לראות סופר קלאסיקו אצלו בבית והיה בינינו קליק”.

למרות הקליק, חשש נדב ליזום משהו נוסף אבל המהלך הגיע ממקור לא צפוי. “קצת פחדתי ליזום משהו כי אני לא תמיד מבין מתי בנות באמת מתחילות איתי ומתי אני סתם מדמיין”, הוא נזכר ומוסיף: “אחרי שהלכתי הביתה, פתאום אני מקבל הודעה ממספר לא מזוהה. בסוף מסתבר שזאת חן ששואלת אם אני רוצה לצאת איתה מתישהו לדייט. משם הכל היסטוריה”.

לזוג, המתגורר יחדיו, יש סוג של ‘מקדש’ קטן שמוקדש להפועל חיפה, ולייבוביץ’ אף שמר את כרטיס הכניסה לאותו משחק בקריית שמונה – ששינה את חייו. וגם את חיי זוגתו.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

דילוג לתוכן