עובדי מפעל 'מרכבים' בקיסריה חוששים מפיטורין; שר האוצר הבטיח לסייעשר האוצר משה כחלון ביקר השבוע יחד עם ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן במפעל מרכבים – טכנולוגיות תחבורה בפארק התעשייה קיסריה. 

המפעל נקלע לקשיים ופנה לראש העירייה צביקה גנדלמן בבקשה לעזרה. מאות מעובדי המפעל הם תושבי חדרה וגנדלמן נרתם למאבק.

רק ב-2013 זכתה מרכבים במכרז להזמנת אספקה של אוטובוסים ומיניבוסים וגייסה מעלה 120 עובדים. בשנת 2013 ייצר המפעל כ-700 אוטובוסים ומצב המפעל נראה אז איתן. אך בהמשך נקלע המפעל כאמור לקשיים כלכליים.

השר כחלון וראש העירייה נפגשו עם מנכ"ל החברה ניר פוזנר חברי הנהלה וחברי ועד העובדים.
השר סייר בקו הייצור, קיבל סקירה על פעילות החברה פגש את העובדים והביע התלהבותו ופליאתו מתעשייה מפוארת של ייצור אוטובוסים כחול לבן והעשייה בבית מרכבים.

משה כחלון וצביקה גנדלמן בסיור במפעל. צילום: דוברות עיריית חדרה

השר הבטיח לפעול להבטחת המשך פעילות החברה והצהיר "מה שהיה הוא שיהיה עד הכרעת בג"צ" והבטיח לפעול למען שימור פרנסתם של מאות עובדי המפעל וספקי המשנה.

ועד עובדי המפעל : "תודה רבה לראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן שסייע לנו ופנה אל שר האוצר בבקשה להגיע לביקור במפעל מרכבים ופועל להבטחת פרנסתם של כ 200 תושבי העיר חדרה וסביבתה".

ראש העירייה ציין בתום הביקור המוצלח "אני שמח שידידי שר האוצר הגיע למפעל והתרשם מהעשייה החשובה. אני סמוך ובטוח שימצא הפתרון להמשך הפעילות".

[metaslider id=23113 cssclass=" alignnormal"]

 


מבארי ועד כרכור: פרידה מיהודית יצחקי ז"ל שנרצחה במתקפת החמאס בעוטף

באותה שבת ארורה של ה-7 באוקטובר, שמרה יהודית יצחקי מקיבוץ בארי על קשר עם משפחתה בכרכור עד השעה 12:40, אז כתב לה הנכד הודעה שהוא אוהב אותה והיא השיבה באימוג'י של לב גדול ● בצל האסון הכבד שהחריב את הקיבוץ על יושביו, מוצאת משפחתה סוג של נחמה בביתה שבנס לא נשרף, ובכך שסיימה את חייה בגינה שטיפחה ואהבה כל כך

קרא עוד »

לאבלבי – בית לאוכל ישראלי

לאבלבי – בית לאוכל ישראלי בית אוכל ישראלי כשר בכרכור, המציע מנות יומיות מתחלפות ותפריט עשיר וטעים, בשר לצד אוכל צמחוני וטבעוני. ניתן לשבת במקום, לאסוף טייק אוואי או להזמין

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן