לאחר שנים שהמועצה המקומית זכרון יעקב מאפשרת רישום דיגיטלי לגני הילדים, השנה לראשונה נפתחה האפשרות לרישום דיגיטלי גם לכיתות א’ במושבה
שנת הלימודים תשע”ט עדיין כאן אך כבר החודש החל הרישום לשנת הלימודים תש”פ. הרישום החל כבר ביום שני, 07/01/2019 ויסתיים ביום ראשון 27/02/2019. והשנה לראשונה, יוכלו ההורים לרשום את ילדיהם למסגרות החינוך ברשות המקומית באופן דיגיטלי, ובכך לחסוך זמן יקר.
ראש המועצה זיו דשא אמר כי “זוהי אחת מהסנוניות הראשונות בתחום “שיפור השירות לתושב”. הרי לא ייתכן שבשנת 2019, התושב יצטרך לבזבז מזמנו לביצוע פעולה שיכולה לקרות בלחיצת כפתור. אפעל לך שהמועצה המקומית תצטרף למהפכת הדיגיטציה, לצורך הענקת שירות טוב יותר, תוך שמירה על פרטיות התושב”.
עד היום הרישום לכיתות א’ התאפשר אך ורק בתי הספר עצמם ודרש מההורים להגיע למשרדי בתי הספר, תוך בזבוז זמן ואובדן ימי עבודה. כיום, יהיה ניתן לבצע את תהליך הרישום באתר ייעודי, בקלות ובמהירות.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2018/03/22-3.jpg?resize=800%2C401&ssl=1)