בשורות טובות מגיעות מסוכנות הנדל”ן רי/מקס אור קיסר באור עקיבא: אתמול בצהריים (רביעי), נפגש סוכן הנדל”ן דודו בדש מסוכנות “רימקס אור-קיסר” עם אבי קורש, המנכ”ל והבעלים של קבוצת הנדל”ן הגדולה והמובילה בארץ “רימקס מקצוענים”, וחתם על הסכם מיזוג בין הסוכנות המקומית לקבוצת הנדל”ן “רימקס מקצוענים”.
קבוצת “המקצוענים” כוללת את סניפי חדרה פרדס חנה-כרכור וחריש.
ההחלטה על מיזוג הסוכנות עם קבוצת המקצוענים הגיעה בעקבות הצלחת “רימקס אור קיסר” בשנים האחרונות וקצב הצמיחה המדהים של המשרד בעיר.
[metaslider id=23113 cssclass=” alignnormal”]
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/01/018-דודו-בדש-ואבי-כורש-צילום-עצמי.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)