עוצמת נדל”ן באור עקיבא: דודו בדש חתם על הסכם מיזוג עם אבי קורש ו’רימקס מקצוענים’

עוצמת נדל”ן באור עקיבא: דודו בדש חתם על הסכם מיזוג עם אבי קורש ו’רימקס מקצוענים’

-

מגדלור-פיד ♋בשורות טובות מגיעות מסוכנות הנדל”ן רי/מקס אור קיסר באור עקיבא: אתמול בצהריים (רביעי), נפגש סוכן הנדל”ן דודו בדש מסוכנות “רימקס אור-קיסר” עם אבי קורש, המנכ”ל והבעלים של קבוצת הנדל”ן הגדולה והמובילה בארץ “רימקס מקצוענים”, וחתם על הסכם מיזוג בין הסוכנות המקומית לקבוצת הנדל”ן “רימקס מקצוענים”.

קבוצת “המקצוענים” כוללת את סניפי חדרה פרדס חנה-כרכור וחריש.
ההחלטה על מיזוג הסוכנות עם קבוצת המקצוענים הגיעה בעקבות הצלחת “רימקס אור קיסר” בשנים האחרונות וקצב הצמיחה המדהים של המשרד בעיר.


משרדי קבוצת רי/מקס מקצוענים המשתרעים על שטח של כ700 מטרים, ממוקמים באזור התעשייה בחדרה .
הקבוצה מונה כ-100 סוכני נדל”ן המחזיקים בכאלף דירות בבלעדיות ברחבי האזור.
מדובר בקבוצת הנדל”ן הכוללת בתוכה מחלקת שיווק פרויקטים, מחלקה מסחרית, מחלקת שכירויות, מחלקת יעוץ משכנתאות, בית ספר לנדל”ן, מחלקת גיוס ליווי וחניכה של סוכני נדל”ן ושירותים רבים נוספים.


משרדי רימקס אור קיסר כידוע ממוקמים בקניון אורות (מעל השופרסל). היא נחשבת לסוכנות הותיקה והמובילה באור עקיבא בשנים האחרונות.
בעלי “רימקס אור קיסר” דודו בדש, אמר היום: “מיזוג הסוכנות עם קבוצת המקצוענים היא אבן דרך משמעותית במסע הנפלא שעברתי בעשור האחרון, וסגירת מעגל מרגשת. אני שמח על הזכות שניתנה לי להיות חלק מהעוצמה האדירה של קבוצת המקצוענים, מדובר בצעד מדהים עבורי.


“המרוויחים העיקריים מהמיזוג הם לקוחות המשרד שיהנו משירותים רבים, חשיפה אדירה ותוצאות טובות יותר בקניית/מכירת נכסים. מכאן אנחנו נמשיך להוביל את ענף הנדל”ן בעיר ולתת מענה מהיר יעיל ומוצלח ללקוחותינו”.
מערכת מגדלור-ניוז שולחת ברכות לאיש הנדל”ן המצליח והמשך עשייה פורייה.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן