באמצע הרחוב בזכרון יעקב: זיקוקים הונחו על הכביש ונורו ליד עוברים ושבים

באמצע הרחוב בזכרון יעקב: זיקוקים הונחו על הכביש ונורו ליד עוברים ושבים

-

מגדלור-פיד ♋

צילום מהרשת החברתית

חג פורים האחרון, לפני מספר ימים. במרכז המושבה זכרון יעקב, ממש ליד המדרחוב, נוסעת אישה ברחוב הנדיב כשלפתע היא רואה שני צעירים מניחים משהו באמצע הכביש באין מפריע. היא פתחה את מצלמת הוידאו ותיעדה את המתרחש ומאוחר יותר, העלתה את הוידאו לרשת וכתבה: “מרכז המושבה 20:45, פחד אימים וסכנת נפשות”.

בסרטון נראים לא פחות מזיקוקי דינור, נורים מהכביש לשמיים, ללא כל הגנה, באמצע הכביש כאמור, ליד תושבים שהולכים באותה השעה ברחוב וכן מבלים בחנויות הסמוכות. יש לתאר כי הצעירים לא קיבלו אישור להפעיל את הפירוטכניקה, שכן מדובר במסכנה ממשית לעוברים ושבים.

התושבת תייגה את ראש המועצה זיו דשא ואת משטרת ישראל, אך לא ברור האם נעשה דבר מה עם הסרטון המטריד.

תגובות התושבים לסרטון לא איחרו לבוא. “הזוי! לאן נעלמה המשטרה שהיתה ממוקמת שם כל היום?”, שאל תושבת. תושבת אחרת הוסיפה: “זה היה מזעזע ומפחיד ביותר. פשוט 2 חבר’ה עצרו והניחו”, כתבה תושבת אחרת.

תושב אחר ציין: “הצומת הזה אמור להיות מצולם ע”י מצלמות של המועצה, בנוסף יש מספיק בתי עסק עם מצלמות באיזור אז מצופה ממישהו … ללכת לעשות את עבודתו (זאת שאנחנו משלמים עליה) ולהוציא תמונות ולגשת לתחנת המשטרה…”.

יש לציין כי המשטרה החרימה זיקוקים בזכרון יעקב וכן ציוד של פורים מכל האיזור. למרות האמור, הפיצוצים עדיין הרעידו את הרחובות ביישובים רבים.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן