אבל כבד בבנימינה: משפחת סלמסה נפרדה מהבן אביב ז”ל

אבל כבד בבנימינה: משפחת סלמסה נפרדה מהבן אביב ז”ל

-

מגדלור-פיד ♋


אחרי ששכלה את בנה יוסף סלמסה ז”ל בסיפור שזעזע את המדינה, נפרדה המשפחה בסוף השבוע גם מאחיו שנפטר עקב ניתוח שהסתבך. “נותרתי ללא מילים”, כתבה מכרת המשפחה


האבל פוקד שוב את משפחת סלמסה מבנימינה: כ-4 שנים לאחר מותו של יוסף סלמסה ז”ל, נפטר בסוף השבוע אחיו בן ה-23, אביב, בעקבות ניתוח שהסתבך.

במושבה שלחו חיבוק גדול למשפחה, שבשנים האחרונות העלתה על סדר היום הציבורי בישראל את המאבק של קהילת האתיופים בישראל נגד האלימות המשטרתית כלפי בני העדה.

בית העלמין בבנימינה. צילום: מגדלור ניוז

“נותרתי ללא מילים”, כתבה מכרת המשפחה על מותו של האח אביב ביום שישי. “שום מילה, או משפט ניחום שאכתוב לא באמת ינחם את הצער וכאב הכבד על אובדן של בן אח יקר נוסף. אני מצטערת ומשתתפת בצערכם. תנוחומו מן השמים, זה פשוט בלתי נתפס, הפצע הענק בלב על יוסף לא הגליד ולאבד עוד. למה ריבונו של עולם? המשפחה הזאת לא עברה מספיק?”.

מכרה אחרת כתבה: “מהרגע הראשון ששמעתי על זה ניסיתי לוודא אם זה נכון, להתפלל שאולי נפלה טעות… ועכשיו אני מבינה שזה אמיתי … לא פייר, לא צודק, לא הגיוני! אין מילים לנחם! תנוח על משכבך בשלום ילד”.

מותו של יוסף גרם לציבור גדול באוכלוסיית המדינה להצטרף למאבק הקהילה. בנצ’יאמלק סלמסה, אחותו של יוסף ז”ל, זכתה בחודשים האחרונים כאחת הפעילות החברתיות המשפיעות בישראל, במגזין “ליידי גלובס”.

פרשת המוות נכתבה גם בוויקיפדיה ואת הפרסום הראשון בנוגע לסיפורו של סלמסה חשף בשנת 2014 כתב “מגדלור ניוז” איתי טטרו.

קראו גם >>>

המשטרה חשפה מחלבה באיזור חיפה שזייפה מוצרי חלב פגי תוקף

 


[fbcomments]

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן