אבל כבד בבנימינה: משפחת סלמסה נפרדה מהבן אביב ז"ל


אחרי ששכלה את בנה יוסף סלמסה ז"ל בסיפור שזעזע את המדינה, נפרדה המשפחה בסוף השבוע גם מאחיו שנפטר עקב ניתוח שהסתבך. "נותרתי ללא מילים", כתבה מכרת המשפחה


האבל פוקד שוב את משפחת סלמסה מבנימינה: כ-4 שנים לאחר מותו של יוסף סלמסה ז"ל, נפטר בסוף השבוע אחיו בן ה-23, אביב, בעקבות ניתוח שהסתבך.

במושבה שלחו חיבוק גדול למשפחה, שבשנים האחרונות העלתה על סדר היום הציבורי בישראל את המאבק של קהילת האתיופים בישראל נגד האלימות המשטרתית כלפי בני העדה.

בית העלמין בבנימינה. צילום: מגדלור ניוז

"נותרתי ללא מילים", כתבה מכרת המשפחה על מותו של האח אביב ביום שישי. "שום מילה, או משפט ניחום שאכתוב לא באמת ינחם את הצער וכאב הכבד על אובדן של בן אח יקר נוסף. אני מצטערת ומשתתפת בצערכם. תנוחומו מן השמים, זה פשוט בלתי נתפס, הפצע הענק בלב על יוסף לא הגליד ולאבד עוד. למה ריבונו של עולם? המשפחה הזאת לא עברה מספיק?".

מכרה אחרת כתבה: "מהרגע הראשון ששמעתי על זה ניסיתי לוודא אם זה נכון, להתפלל שאולי נפלה טעות… ועכשיו אני מבינה שזה אמיתי … לא פייר, לא צודק, לא הגיוני! אין מילים לנחם! תנוח על משכבך בשלום ילד".

מותו של יוסף גרם לציבור גדול באוכלוסיית המדינה להצטרף למאבק הקהילה. בנצ'יאמלק סלמסה, אחותו של יוסף ז"ל, זכתה בחודשים האחרונים כאחת הפעילות החברתיות המשפיעות בישראל, במגזין "ליידי גלובס".

פרשת המוות נכתבה גם בוויקיפדיה ואת הפרסום הראשון בנוגע לסיפורו של סלמסה חשף בשנת 2014 כתב "מגדלור ניוז" איתי טטרו.

קראו גם >>>

המשטרה חשפה מחלבה באיזור חיפה שזייפה מוצרי חלב פגי תוקף

 


[fbcomments]

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

 

אישום: תושב חדרה הפר מעצר בית, דקר ופצע אדם אחר שביקש ממנו חזרה 100 שקל

על פי האישום, נ', תושב חדרה, פגש בנאשם בכניסה לביתו וביקש ממנו כי יחזיר לו את 100 השקלים שהלווה לו בעבר ואם לא יעשה כן, יקח את אופניו בתמורה לחובו. בתגובה, הוציא הנאשם מכיס מכנסיו סכין ופצע את התושב מספר פעמים

קרא עוד »

אישום: עבריין סדרתי מאור עקיבא פרץ לרכב בקיסריה וגנב רכוש רב

בשעת בוקר, חנה רכב סוזוקי בחניון כורכר תיאטרון האמפי בקיסריה ● באותה עת הגיע למקום הנאשם, יחד עם אחר, כשהנאשם יצא מהרכב, ניפץ אחת השמשות ברכבו של הקורבן, פתח את הרכב ונכנס לתוכו ● באירוע נגנב ציוד רב ● הפרטים המלאים

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן