גאווה לחדרה: מצטייני ראש אכ”א לכבוד עצמאות ה-74 הם תושבי העיר סגן דר שער וסמ”ר שמואל לנדי

שער היא ראש תחום מדיניות מילואים חובה ורווחה באגף כוח האדם * לנדי הוא חוקר ביחידת החקירות המרכזית במצ"ח צפון

גאווה לחדרה: מצטייני ראש אכ”א לכבוד עצמאות ה-74 הם תושבי העיר סגן דר שער וסמ”ר שמואל לנדי

שער היא ראש תחום מדיניות מילואים חובה ורווחה באגף כוח האדם * לנדי הוא חוקר ביחידת החקירות המרכזית במצ"ח צפון

מגדלור-פיד ♋

בראשית השבוע התקיים טקס מצטייני ראש אגף כוח האדם בצה”ל, אלוף יניב עשור לכבוד יום העצמאות ה-74.  בין המצטיינים נבחרה סגן דר שער, ראש תחום מדיניות מילואים חובה ורווחה באגף כוח האדם.  את ההצטיינות קיבלה בזכות העבודה הקשה והמסורה שלו.

דר, בת 23, גדלה בחדרה. התגייסה לצה״ל כמש״קית משא״ן מילואים, והחליטה לצאת לקצונה. לאחר שסיימה את קורס הקצינים, שובצה דר כקצינת משא״ן בחטיבה 11, חטיבת המילואים של גולני ואגוז. לאחר התפקיד, עברה דר להיות מפק״צית בקורס ייעודי לקצונת משא״ן מילואים, במשך שלושה מחזורים. כיום, דר משמשת כראש תחום מילואים חובה ורווחה באגף כוח האדם.

// סמ”ר שמואל לנדי (מימין) וסגן דר שער. צילומים: דובר צה”ל

דר מספרת על קבלת ההצטיינות: ״אני מאוד מתרגשת, אני חושבת שזו גאווה גדולה לקבל את ההצטיינות הזו. אני שמחה שרואים ושמעריכים את העבודה הקשה שלי. אני חושבת שזו זכות לדעת שדברים שאתה עושה ברמה מטכ״לית משפיעים על כל כך הרבה אנשים בקצה״.

את ההצטיינות קיבלה דר בזכות השקעתה ומסירותה לתפקיד, התפתחות והעצמה אישית שהיא משדרת לכל סובביה ועצם היותה קשובה ואכפתית לחייליה.

מצטיין נוסף הוא חוקר ביחידת החקירות המרכזית במצ”ח צפון, סמ”ר שמואל לנדי, תושב העיר. שמואל עלה בילדותו ארצה מצרפת עם משפחתו והתגייס בנובמבר 2019 ליחידת מצ”ח (משטרה צבאית חוקרת) בחיל המשטרה הצבאית. הוא שובץ במצ”ח צפון האמונה על כלל החקירות הפליליות המתנהלות בצפון הארץ.

שמואל משרת ביחידה המרכזית במצ”ח צפון, האמונה על טיפול בחקירות פליליות רגישות במיוחד. שמואל מסייע בפועלו לשמירת חוסנו המוסרי של צה”ל ולמיגור כל נגע של עבריינות בשורותיו. הוא מתעסק בתיקים רגישים ומורכבים במקצועיות מתוך הבנה עמוקה של חשיבות תפקידו.

שמואל קיבל הצטיינות על מסירותו הרבה לתפקידו, מקצועיותו וחתירתו להגיע לאמת בכל תיק ובכל חקירה. הוא מבצע את עבודתו ברגישות רבה תוך הגדלת ראש.

מדובר צה”ל נמסר: “יישר כוח דר ושמואל והרבה הצלחה בהמשך”. 

 

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


 

ארכיון כתבות
דילוג לתוכן