מאבק על חנייה בפרדס חנה הדרדר לביצים שבורות על רכב

פוסט תסכול תיאר התנכלות לזוג מבוגר שעבר לפרדס חנה והסביר כיצד השכן ממול החליט שקטע הכביש מחוץ לביתם היא החנייה הפרטית שלו. התגובות הזועמות לא איחרו להגיע
צילומים: מגדלור ניוז, להמחשה בלבד

בימים אלה מתברר שגם רצון תמים של זוג מבוגר לעבור לגור בקרבת הילדים והנכדים עלול להסתיים בעוגמת נפש ומאבקים בלתי נסבלים על חנייה. פוסט שפורסם באחת הקבוצות המקומיות תיאר כיצד אחד השכנים לא בדיוק קיבל בברכה בלשון עדינה את הדיירים החדשים שמולו.

"חמי וחמותי עברו לגור בפרדס חנה כדי להיות קרובים אלינו ואל הנכדים שלהם. מדובר בזוג בשנות ה-70 שלהם", נכתב. "השכן ממול החליט שפיסת הכביש שמחוץ לבית *שלהם* היא החניה הפרטית שלו! (יש לו חניה כפולה, מקורה וסגורה בשער), הוא חוסם אותם כשהם חונים שם והערב כשיצאנו משם, היו ביצים שבורות על האוטו שלנו והרכב שלו חנה צמוד אלינו".

הפוסט שתיאר את המצב המטריד נחתם במילים: "עצוב ומתסכל, לא יודעים למי לפנות ומה לעשות, לא רוצים להסתבך ולא להסתכסך עם אף אחד".

תושבי המושבה לא נשארו אדישים לסיטואציה ולצד לייקים כועסים ועצובים הוביל הפוסט ליותר מ-100 תגובות בנושא. בין השאר נכתב: "מכיר את התופעה, לצערי עם אנשים אטומים אין איך לדבר והמשטרה לא מתערבת בסכסוכי שכנים. לתעד כל מה שאפשר";

הפוסט שעלה לרשת | צילום מסך

"רק הצבת מצלמות תעזור לכם בתביעה אזרחית ובראיות כנגד המפגע"; "אין פתרון ביניים. או כניעה גמורה או מלחמה. תיעוד צילומים משטרה ומעקב עליו" וכן תגובה בנוסח: "זוועה !! תתחמו את החניה. אם יש להם תו נכה הייתי מציעה גם לפנות למועצה שיצבעו את החניה. אין סיבה בעולם לא משנה מה להתנכל לזוג בני 70".

כעת ניתן להמתין ולראות האם כוחה של הרשת החברתית יעשה את שלה והאם ימצא פתרון לבעיה שיאפשר לזוג המבוגר ליהנות מהילדים והנכדים ללא חשש בכל הנוגע לחניה.

ירוק מכל עבר והיסטוריה עתיקה: האתרים המרתקים של שביל מגידו החדש שהושק לאחרונה גם במפה (וידאו)

אורכו של השביל החדש הוא כ-70 ק״מ, והוא עובר בנופי טבע ואתרי מורשת בין ישובי רמות מנשה, קיבוצים ומושבים, ובכמה מוקדי עניין מרתקים כמו טחנות קמח בנחל קיני, גבעת יאשיהו-תל אל-אסמר (גבעה געשית), חורשות אולמוס ואלוני תבור, עין נילי ועוד

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
4 .
Inline Feedbacks
View all comments
מוכר
מוכר
22/08/2023 20:02

יש מלא כאלה בפרדס חנה. רעים ישוכים ולצערי לא מעט עבריינים. יצא שהזמנתי משטרה. הם הגיעו ראו מי זה שאיים ועשו אחורה פנה. רק ניקיון , מכל הסוגים, יעזור פה אם בכלל.

פלביוס
פלביוס
21/08/2023 16:57

לא צריך ביצים.
עדיף לפזר מעט אורז.
יבואו יונים ויחרבנו על כל האןטו.

Anonymous
Anonymous
21/08/2023 09:38

שנו כתובת אם המשטרה הכלומניקים האלה לא עושים אז יש אזרחים טובים שבאו לשבורלואת כל העצמות בגוף

Anonymous
Anonymous
21/08/2023 06:27

😥😥

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן