ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי הודיע רשמית: אתמודד שוב לראשות העיר


דרמה במערכת הפוליטית באור עקיבא: ראש העיר יעקב אדרי הודיע הבוקר (רביעי) רשמית כי יתמודד לראשות העיר בבחירות הקרובות. 

"לאור פניות של תושבים רבים מכל המגזרים בעיר ובעקבות פניות של ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, שרים וחברי כנסת, החלטתי להיענות לפניות ולהציג את מועמדותי לראשות העיר", מסר הבוקר אדרי בהודעה.

"עיניכם הרואות, איזו מהפכה עברה העיר ב – 5 השנים האחרונות בהן אני מכהן כראש העיר. העיר התפתחה בכל המישורים הן במישור הפיסי, שכונות חדשות, יפיפיות נוספו לעיר והן בתחום החינוך, התרבות, הספורט והנוער. אני רק יכול לציין, שהפיתוח הוא בראשיתו. בשנים הקרובות תימשך התנופה ביתר שאת בעיר בכל המישורים הללו.

"כמי ששרת אתכם במשך 35 שנים בכל התפקידים, אני מאמין שאמשיך להוביל את העיר בדרך נכונה ובטוחה, שכולנו נהיה גאים בה. אין לי ספק, שגם בקדנציה הבאה, לאחר שאקבל את תמיכתכם, אפעל בכל מאודי להמשך פיתוחה וקידומה של העיר".

עוד הוסיף אדרי כי "העשייה בעיר הייתה בתמיכתם של חברי מועצת העיר ואני מודה להם על ראייתם את טובת העיר. אני פונה אליכם בבקשה להמשיך לתמוך בי ולתת בי אמון כפי שעשיתם לאורך כל השנים. אני מבטיחכם, שאמשיך לייצג אתכם נאמנה כפי שנעשה עד היום".

כזכור, בחודשים האחרונים לא יצאה הודעה רשמית מאדרי בנוגע לכוונתו לרוץ או לא לרוץ לראשות העיר. מקורביו סיפרו כי אין בכוונתו להתמודד, לאחר מכן שינו עמדות, חזרו בהם – וכעת, אדרי הסיר את הערפל רשמית והודיע כי יתמודד.

כעת, מסיר עצמו עו"ד שלום שבתאי מההתמודדות ומול אדרי, בשלב זה, יתמודדו ראש העיר לשעבר שמחה יוסיפוב, איציק פתיתו ועו"ד נח שמאילוב.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title="עוד חדשות" style="" count="3" category="" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

 

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן