פרסומי הפייסבוק של זהבה סופר מאז ומתמיד היו לרוב בנושא הריון ולידה.
המיילדת מאור עקיבא שעובדת במחלקת היולדות במרכז הרפואי “הלל יפה” בחדרה מזה שנים, הפכה להיות שם דבר בתחום, אפשר לומר, בכל רחבי הארץ. רבים פונים אליה, מתייעצים, שואלים את השאלות המורכבות ביותר בתחום ולסופר, עם המון ניסיון, יש המון ידע ותשובות לספק.
[metaslider id=23113 cssclass=” alignnormal”]עם זאת, בחודשים האחרונים משהו קרה. סופר לקחה צעד אחורה, אפילו שניים, כדי להתמודד עם מחלת הסרטן שפקדה אותה. “המחלה תפסה אותי לא מוכנה ותמיד ראיתי אותה רחוקה ממני”, היא חושפת בראיון מיוחד למגדלור ניוז.
“כאשר התבשרתי על המחלה, ראשית חשבתי כיצד ואיך אני מגייסת כוחות. אני עדיין לא מוותרת על החיים והיעוד שלי בעולם הזה עדין לא הסתיים – זה מה שהרגשתי שבורא עולם משגר לי. החלטתי להילחם. ונלחמתי”.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/01/זהבה-סופר-השבוע.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)
סופר מספרת על חודשים מורטי עצבים, תחושות מורכבות ופגישות עם רופאים שלא נותנים לה הרבה סיכוי. “מצאתי את עצמי מעודדת את הסביבה ואנשי מקצוע שנתנו לי הישרדות שנתיים ולא דיברו על החלמה. משפחתי הוכתה בהלם קשה מצד אחד ומצד שני, מהם שאבתי את הכוח. למזלי בורכתי במשפחה מלוכדת והמון חברים תומכים”.
– מה את לוקחת איתך מהמסע הפרטי שלך בתהליך ההחלמה?
“לראות תמיד את הכוס המלאה להעריך את החיים ולהעמיד את עצמי במקום הראשון. לזכור ולהוקיר את כל האנשים שתמכו ועזרו
והחשוב – לתת לחיים משמעות ולא לוותר ולרחם על עצמך כי כך את נשאבת לעצבות”.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/01/זהבה-סופר-לפני-המחלה.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)