גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
תורמת מאהבה: לרגל חגיגות בת המצווה שלה, החליטה תמר שור מזכרון יעקב לגייס כספים לטובת רכישת מתנות וצעצועים לילדים מאושפזים במרכז הרפואי הלל יפה.
במדרחוב שבמושבה, הקימו תמר וחבריה דוכן למכירת עוגיות ולימונדה לעוברים ושבים במקום. הילדים אספו לא פחות מ- 750 ₪, בהם קנו עשרות מתנות עבור הילדים המאושפזים.
שור, בת ה-12, חגגה בשבת את בת המצווה שלה. לרגל האירוע, החליטו בני משפחתה כי כל חבר או בן משפחה יעשה משהו מיוחד עם תמר.
דנה תלמי שוורץ, חברה של המשפחה, החליטה לרתום את תמר לפרויקט התנדבותי כלשהו. לאחר מחשבה, החליטה תמר כי היא רוצה לעזור לילדים חולים. בעזרת מספר חברים שהתגייסו למשימה, הכינו תמר וחבריה מגוון עוגיות ולימונדה, אותם מכרו במדרחוב של זכרון יעקב לעוברים ושבים. הילדים הצליחו לגייס לא פחות מ- 750 ₪ בהם רכשו עשרות מתנות עבור ילדים מאושפזים במרכז הרפואי הלל יפה.
בשבוע החולף הגיעה תמר למחלקת ילדים ב”הלל יפה”, מצוידת בשלל צעצועים ומתנות. לציין כי לאחרונה הוקם במרכז הרפואי הלל יפה חדר מתנות ייעודי המאפשר לכל ילד/ה במחלקה לבחור מתנה כרצונו/ה. גם המתנות של תמר התווספו לשלל המתנות והילדים המאושפזים יוכלו כמובן ליהנות מהן.