בת 12 מזכרון יעקב גייסה כספים לילדים מאושפזים ב”הלל יפה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בת 12 מזכרון יעקב גייסה כספים לילדים מאושפזים ב”הלל יפה”

-

מגדלור-פיד ♋תורמת מאהבה: לרגל חגיגות בת המצווה שלה, החליטה תמר שור מזכרון יעקב לגייס כספים לטובת רכישת מתנות וצעצועים לילדים מאושפזים במרכז הרפואי הלל יפה.

במדרחוב שבמושבה, הקימו תמר וחבריה דוכן למכירת עוגיות ולימונדה לעוברים ושבים במקום. הילדים אספו לא פחות מ- 750 ₪, בהם קנו עשרות מתנות עבור הילדים המאושפזים.שור, בת ה-12, חגגה בשבת את בת המצווה שלה. לרגל האירוע, החליטו בני משפחתה כי כל חבר או בן משפחה יעשה משהו מיוחד עם תמר.

 


דנה תלמי שוורץ, חברה של המשפחה, החליטה לרתום את תמר לפרויקט התנדבותי כלשהו. לאחר מחשבה, החליטה תמר כי היא רוצה לעזור לילדים חולים. בעזרת מספר חברים שהתגייסו למשימה, הכינו תמר וחבריה מגוון עוגיות ולימונדה, אותם מכרו במדרחוב של זכרון יעקב לעוברים ושבים. הילדים הצליחו לגייס לא פחות מ- 750 ₪ בהם רכשו עשרות מתנות עבור ילדים מאושפזים במרכז הרפואי הלל יפה.

בשבוע החולף הגיעה תמר למחלקת ילדים ב”הלל יפה”, מצוידת בשלל צעצועים ומתנות. לציין כי לאחרונה הוקם במרכז הרפואי הלל יפה חדר מתנות ייעודי המאפשר לכל ילד/ה במחלקה לבחור מתנה כרצונו/ה. גם המתנות של תמר התווספו לשלל המתנות והילדים המאושפזים יוכלו כמובן ליהנות מהן.


שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן