אזהרת עוקץ מחוץ לסופרמרקטים בחדרה: "אדם מבקש שישלמו עליו כי אין לו – פעם אחר פעם"

"בחור דתי שמסתובב עם עגלה ובה טיטולים ומבקש שישלמו עבורו כי הכרטיס שלו לא עובר", סיפר התושב שבחר להישאר אנונימי | לאחר שהשלים לו 500 ש"ח גילה - ה'נזקק' עושה זאת שוב עם אנשים אחרים

תושב חדרה פרסם בימים האחרונים פוסט אזהרה לתושבים ברשת החברתית, אודות מה שהוא כינה כ"עוקץ" שמבוצע על ידי אדם בשני סופרפרקטים שונים ברחבי העיר.

"בחור דתי שמסתובב עם עגלה ובה טיטולים ומבקש שישלמו עבורו כי הכרטיס שלו לא עובר", סיפר התושב שבחר להישאר אנונימי.

הוא הוסיף: "שימו לב – זה עוקץ! אחרי שהסכמתי ל-500 ש"ח הוא אסף עוד הרבה דברים, שילם את ההפרש במזומן שם ברכב וחזר שוב עם עגלה עם טיטולים ומטרנה וחיכה לפראייר הבא…שימו לב ואל תפלו בפח".

מאוחר יותר, הבהיר כותב הפוסט ועדכן: "לא מדובר במקבצי נדבות המוכרים כאן בעיר…אנחנו קונים המון בסופרמרקט ולעולם לא נתקלתי בו. בחור גבוה ורזה לבש דגמ"ח וחולצה תכלת…כשנתפס בעקיצה הרים את הקול, התלהם ואמר 'מטומטם אני, הייתי צריך ללכת ליוחננוף ולא לחזור לפה'. והמשפט הזה מסביר הכל…".

סופרמרקט | צילום ארכיון להמחשה בלבד: לסופרמרקט המצולם או לאנשים המצולמים אין שום קשר לידיעה

הפוסט עורר תגובות רבות. "מציעה לתקן את ההתנסחות של הפוסט.. כי מי שקורא עלול להבין שהעוקץ הוא בסופרים שהזכרת או מטעמם חלילה. כשבעצם את כנראה מתכוונת שהאדם הזה הוא אדם פרטי שממתין מחוץ לסופרים הללו".

תושבת אחרת כתבה: "חבל שלא ביקש 5000 שקל… פראיירים יש כל כך הרבה… אני כבר לא מאמינה לאף אחד, סורי, כל הדתיים שעומדים בצמתים ומבקשים נדבות, בחורים צעירים, לכו לעבוד נמאסו, שנוררים, רק בן אדם נכה יקבל ממני".

תושבת נוספת ציינה: " גם לי זה קרה איתו.. זה מבחינתי לא עקיצה.  הבת שלי הייתה איתי וראתה איך שילמתי לו על האוכל היא שאלה אותי אם יכולה להיות שהוא עובד עליי, ואמרתי לה שזה אפשרי אבל אין לי בעיה לתרום אוכל ושתמיד נהיה בצד הנותן….".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
3 .
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
31/08/2023 05:45

בקשר לאותו "דתי" שמנצל אנשים תמימים זה לא חדש היתה בחורה שמגיעה לבתי כנסת וגם לבתי מדרש עם בן זוגה מתלבשת במכונית וגובה כספים מתלמדי חכמים עד,שעלו על זה , היום יש מתחזים ל"דתיים" וזה קל לגדל זן ופיאות ולהתלבש כחרדי , חרדי אמיתי לא יעשה דבר כזה שפל. אז על תפילו תיקים על החרדים. נכון יש לצערינו מקבצי נדבות , תנו להם שקל. אבל אל תלבינו פניהם ברבים. זכרו אהובים הבחור הזה הוא לא חרדי הוא מתחזה, ומי שעינו בראשו מגלה זאת מיד. ישנם הרבה מתחזים. שנה טובה ומבורכת לכל עם ישראל.

Spoiler

Anonymous
Anonymous
31/08/2023 05:35

בושה לאותה אישה ש"הבת" שלה שילמה אוכל בעבור יהודי , השינאה של החילוני החולה עוברת כל גבול, גם שקל לא תיתן לעומד בצומת , החודש חדש אלול ואותה גברצ ובתהתצטרכנה לכעבור מצומת לצמת ולבקש סליחה . שתתעטוף את ראשה בחיג'ב היא והבת שלה אז לא יפנו אליה החרדים שעומדים בצמתים טפו טפו עוד קראת לעצמה יהודיה , טפו טפו גזענית אנטישמית .

פורטל
פורטל
28/08/2023 18:33

גם אם זה עוקץ אם הוא רוצה אוכל שיקח ואני יתרום לא נגיד תודה שלא חסר אנשים שעוסקים גונבים מתוך הבית שלך שאתה יושן או לא נמצא בבית הוא בא גלוי ןמבקש אוכל אולי לא בצורה יפה אבל יש אנשים מתחת לקו העוני שמתאים מרעב כי אין להם אומץ לעשות זאת אז עוקץ זה לא וגם לא נימוסי

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן