פרשת אייל גולן: הנפגעות שוקלות הגשת תביעה נגד הזמר ואביו; נאוה בוקר: “קשה עם מה שמייחסים לו”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פרשת אייל גולן: הנפגעות שוקלות הגשת תביעה נגד הזמר ואביו; נאוה בוקר: “קשה עם מה שמייחסים לו”

-

מגדלור-פיד ♋

חברת הכנסת לשעבר, החדרתית נאוה בוקר, אומרת בימים האחרונים כי הייתה שוקלת מחדש הענקת פרס הזמר העברי לאייל גולן בעקבות הפרסומים החדשים אודותיו, בין היתר בסרט שעשו ‘אורלי וגיא’. הסרט שודר בשבוע שעבר ועורר סערה – ולא מעט ביקורות.

כזכור, בשנת 2013 החלה חקירה משטרתית נגד גולן, אביו דני ביטון (תושב אור עקיבא באותם ימים) ואחרים, בחשד לבעילה אסורה בהסכמה של קטינות.

לפי גרסת הזמר, הקטינה עמה היה במגע הציגה עצמה כבגירה, ומשנודע לו שהיא קטינה, פרש ממנה. לפי גולן, יתר הטענות הן עלילת שווא לאחר שארבע קטינות העידו עדות שקר בחקירתן. ואמנם, הנערות שהתייצבו במשטרה חזרו בהן מההאשמות כלפיו, ובפברואר 2014, הודיעה הפרקליטות על סגירת התיק נגד אייל גולן מחמת חוסר ראיות.

כתב אישום הוגש נגד אביו של גולן, במסגרת הסדר טיעון, והוא הורשע בביצוע עבירות מין במעריצותיו של גולן, ונידון לשנתיים מאסר בפועל.

אייל גולן בהופעה. צילום: n100a, ויקיפדיה

לאחר תקופה ארוכה של שקט בנושא, נחשפו בסרט בשבוע שעבר עדויותיהן של הנערות המעורבות בפרשה לראשונה בצורה מפורטת. בהמשך התארחה נאווה בוקר באמצע השבוע שעבר בתוכניתה של סיון כהן ב-103FM, ואמרה כי “אני לא הסנגורית שלו ומאוד קשה לי עם מה שמייחסים לו. בהנחה שהן דוברות אמת זה מבחיל ולא מוסרי”.

בוקר אמרה בתוכנית הרדיו: “אני רוצה להבהיר: אות ההוקרה שהוענק לאייל גולן הוענק על תרומתו לזמר העברי בלבד. אנחנו לא בחנו את הרמה המוסרית. אנחנו לא מעניקים את הפרס על תרומתו לנשים בישראל.

צילום מסך: מהפייסבוק

“אני לא חוקרת משטרה, מעשיו נבדקו על ידי החוק והתיק שלו נסגר. מאוד קשה לי עם מה שמייחסים לו. בהנחה שהן דוברות אמת זה מבחיל ולא מוסרי. קשה לי לראות את זה”.

ובינתיים באתר ‘המקום הכי חם בגהינום’ פורסם כי שלושת העדות מהסרט על גולן מתכננות להגיש נגדו תביעה אזרחית.

באתר נכתב כי שלוש הבנות” שוקלות להגיש תביעת נזיקין בהיקף של מיליוני שקלים נגד גולן, אביו וייתכן גם נגד מעורבים נוספים בפרשה. השלוש שכרו באחרונה עורכת הדין… כדי שתייצג אותן”.

ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן