על אף חוסר הוודאות: הפועל חיפה הודיעה על התחלת מכירת המנויים לעונת 20/21

הקבוצה הודיעה כי המנוי תקף בהתאם להנחיות משרד הבריאות והוסיפה כוכבית נוספת || ובינתיים: ספורט1 דרג את השוערים הטובים בארץ
כשמגיפת הקורונה בישראל עדיין כאן ובעוצמה גבוהה, הוציאה היום (ה’) הפועל חיפה הודעה בדבר התחלת מכירת המנויים לעונה הבאה בליגת העל – 2020/21. מנוסח ההודעה עולה כי המנוי ישמש את רוכשו בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ובמידה והקהל לא יורשה לחזור למגרשים, הכסף לא יוחזר לאוהדים וייחשב כתרומה.
במועדון כתבו בהודעה שהוציאו כי “דווקא עכשיו, בימים מורכבים אלה אנו צריכים את התגייסותכם והירתמותכם למען הצלחת המועדון.  הצטרפו אלינו ורכשו מנוי לעונת 2020/2021”. בין הטבות לרוכשי המנויים -7 כרטיסים במתנה למחדשי מנויים, 3 כרטיסים במתנה לרוכשי מנוי חדש (כרטיסי המתנה למשחקים שיוגדרו ע”י המועדון), מסיכה ממותגת לכל רוכש מנוי (אלף מנויים ראשונים),  קדימות למשחקים עם מגבלת קהל (בהתאם להנחיות משרד הבריאות) והשתתפות במפגשים ומפגשי זום עם שחקני ונציגי הקבוצה.
במועדון הדגישו כי הכניסה למשחקים מותנית באישור משרד הבריאות והרשויות, ו”במידה והמשחקים יתקיימו ללא קהל, ע”פ הוראת הרשויות, רכישת המנוי תהווה תרומה למועדון”.
בין לבין, האתר ספורט1 דירג היום את השוערים הכי טובים בליגת העל. את המקום הראשון קטף שוערה לשעבר של הפועל חיפה – ארנסטס שטקוס, ואילו שוערה הנוכחי – יסמין בוריץ’, קטף את המקום ה-6 מבין שוערי הליגה.
לאתר הבית של הלייב – הקליקו >>   http://bit.ly/31fOxRQ
באתר כתבו על בוריץ’ כך: “הבוסני של הפועל חיפה הוא בסך הכל רכש טוב שעשתה בקיץ הקודם הקבוצה מהכרמל. הוא הגיע למועדון אחרי לא פחות מ-10 שנים בלך פוזנן הפולנית, בה לרוב שימש כשוער שני, אך רשם גם שתי עונות כשוער הבכיר. בגיל 33 הוא נראה כמו אחד הטובים בליגה והוא יישאר לעונה נוספת תחת חיים סילבס”.

הדירוג המלא על פי ספורט1:
 1. ארנסטס שטקוס (הפועל ב”ש)
 2. איתמר ניצן (בית”ר ירושלים)
 3. ג’וש כהן (מכבי חיפה)
 4. דניאל טננבאום (מכבי ת”א)
 5. אמיליו זובאס (בני יהודה)
 6. יסמין בוריץ’ (הפועל חיפה)
 7. רועי משפתי (מ.ס.אשדוד)
 8. אריק ינקו (הפועל ת”א)
 9. אוהד לויטה (הפועל ב”ש)
 10. איתמר ישראלי (הפועל כפ”ס)
 11.  דני עמוס (מכבי נתניה)
 12. יואב ג’ראפי (הפועל ת”א)
 13. עומרי גלזר (נס ציונה)
 14. דזיוגז ברטקוס (קריית שמונה)
 15. אסף צור (רעננה)
 16. אוסטין אג’ידה (חדרה)
לכתבה המלאה בספורט 1
עדכון ראשון: 9.7.20, 14:30

אהבתם את הידיעה? ^

דילוג לתוכן