הדרת נשים באירוע רישמי בזכרון יעקב? המועצה התנצלה: “מקרה חמור, בו האמן שהופיע, התעלם משאלות המגיעות מנשים”

הדרת נשים באירוע רישמי בזכרון יעקב? המועצה התנצלה: “מקרה חמור, בו האמן שהופיע, התעלם משאלות המגיעות מנשים”

-

מגדלור-פיד ♋

סערה בזכרון יעקב בעקבות אירוע בתשלום שהתקיים בחסות עמותת זמארין במושבה: המועצה המקומית נאלצה להתנצל השבוע בפני התושבים, לאחר מה שנראה כמו הדרת נשים באירוע – ולא בכניסה אליו, אלא דווקא מה שקרה במהלכו.

“אנו מבקשים לעדכן כי באירוע שהתקיים ביום שני ה-01.07.19 בחסות עמותת זמארין, התרחש מקרה חמור, בו האמן שהופיע, התעלם משאלות המגיעות מנשים וכאשר בחר לענות, הפנה את השאלות לאשתו שנכחה בקהל שתענה”, נכתב מהמועצה.

במועצה הוסיפו כי “המועצה המקומית ועמותת זמארין מדגישות כי מדובר במקרה חמור מאוד שאינו תואם את ערכיה של המושבה זכרון יעקב, עמותת זמארין והמחלקה לתרבות יהודית.

האירוע תוכנן כאירוע מוזיקלי עם אמן שהוזמן והופיע מספר פעמים בזכרון יעקב בשנים האחרונות. לקראת סוף האירוע בשלב שאלות מהקהל, בו ברגע שהתנהלות האמן הובאה לידיעת המארגנים, האירוע הופסק ומנהל המחלקה לתרבות יהודית עלה על הבמה והתנצל באופן אישי כלפי כל הנוכחים באולם”.

באירוע המדובר הופיע אדם המטפל בסוג מיוחד של שיטה מוזיקלית והוא עסק בחיבור בין תורה לגילויים של רבי נחמן מברסלב.

מהמועצה הוסיפו בהודעה המיוחדת: “מיותר לציין כי המועצה המקומית זכרון יעקב ועמותת זמארין לא תזמין את האמן הזה שוב ואף תקפיד הקפדה יתרה במהלך האירועים הבאים שהם אכן מתנהלים בהתאם למהות התוכן שהוזמן ועל פי ערכיה של המושבה זכרון יעקב.

 

“המחלקה לתרבות יהודית בעמותת זמארין מזמינה את המשתתפים באירוע אשר נפגעו מהתנהלות האמן לקבל כרטיס כניסה זוגית כולל קפה ומאפה ולתקן את הרושם שנוצר. מבחינתנו מדובר בקו אדום שנחצה ואנו מתנצלים בפני כל תושבי זכרון יעקב על המקרה”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן