הגר פרי יגור פתחה את מטה הבחירות לראשות מועצת פרדס חנה-כרכורחברת מועצת פרדס חנה-כרכור, הגר פרי-יגור, פתחה את מטה הבחירות שלה לראשות המועצה. 

האירוע התקיים בקניונית הכיכר ברחוב הדקלים במושבה. פרי-יגור היא אחת מהקולות הבולטים במושבה בשנים האחרונות, מתכננת ערים במקצועה ופעילה מרכזית בתחום חזות היישוב.

הגר פרי יגור. צילום: מתוך הפייסבוק

"פרדס חנה-כרכור צריכה להתחיל לחשוב ולדבר במושגים של הובלה ומצוינות ובשביל זה חייבים לעשות דברים גדולים למען היישוב, למען כל שכבות האוכלוסייה באופן שוויוני, למען ההווה והעתיד של כולנו", היא אומרת לקראת פתיחת המטה מחר.

"חייבים להתחיל לחשוב בגדול! כדי שלא נתעורר יום אחד ונשאל את עצמנו איך זה שאנחנו דורכים במקום בכל תחום, נראים כמו ערימת בטון ותו לא. הצורך הוא במנהיגות וחזון ולא ניהול מכוח האינרציה כשהתושבים נועדו לשלם ארנונה ודוחות. וזהו. המון שנים הורגלנו לבינוניות, לרמת שירות סבירה ולמיקומים בטבלאות ארציות איפשהו שם באמצע".

פרויקט ההתחדשות העירונית בגבעת אולגה בחדרה: הבסיס למגדל 34 הקומות יצא לדרך

בפרויקט ההתחדשות העירונית בשכונת אולגה בחדרה, ציינו השבוע שלב מרגש במיוחד בפרויקט, עם יציקתה של הרפסודה המשמשת כבסיס למגדל הגבוה שייבנה בפרויקט, ובו 34 קומות * "דירות חדשות ובעלות מיגון הן צו השעה, היום יותר מתמיד", אמר מריו קופל, מנכ"ל אורון נדל"ן

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן