פתחו ת’הודעה: שירות חדש במועצה בבנימינה – עדכוני וואטסאפ

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פתחו ת’הודעה: שירות חדש במועצה בבנימינה – עדכוני וואטסאפ

-

מגדלור-פיד ♋

עוד במגדלור ניוז >>
קשה ומצער: אדם נמצא ללא רוח חיים בכניסה למגרש הטניס בפרדס חנה
רמי לוי קפץ לביקור באור עקיבא – כדי להכין את השטח למועד פתיחת הסניף
מגדלור ניוזים – עדכונים מכל האזור מסביב לשעון

 

במסגרת חיזוק הקשר עם התושב יכנס השבוע שירות חדש לתושבים במועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה – קבלת הודעות אודות הנעשה במועצה, עדכונים על אירועים ואף הודעות ביטחון במידת הצורך באמצעות הודעת וואטסאפ.

“למועצה יש כיום מגוון רחב של פלטפורמות להעברת מידע לתושב. שירות מותאם נוסף זה נועד לשמש ערוץ דינמי וצעיר נוסף לתקשורת קלה ויעילה אל מול התושבים” הסביר ראש המועצה איתי ויסברג.

בשבוע האחרון החלה ההרשמה לשירות קבלת הודעות ועדכונים באמצעות הודעות וואטסאפ. מדובר במערכת שלא תחליף את שירותי מוקד 106 אלא תהווה כלי נוסף להעברת מידע באופן ישיר לתושבים. חשוב להדגיש כי ההרשמה למערכת מחייבת הזנת פרטים עדכנים הכוללים שם וכתובת מגורים על מנת לייעל את שליחת ההודעות. בנוסף לא ניתן יהיה לשלוח הודעות אל מספר הוואטסאפ מאחר ומדובר במערכת חד כיוונית. פניות תושבים יתקבלו ויטופלו כרגיל באמצעות מוקד 106 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

כיום מפעילה המועצה אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק פעיל, שירותי עדכון באמצעות דיוור אלקטרוני כל שבועיים, פרסומים בעיתונות המקומית ובאמצעות פלריגים ובמידת הצורך גם שירות שליחת מסרונים לטלפונים. בנוסף מתקיימות מידי שבוע פגישות תושבים במשרד ראש המועצה איתי ויסברג. ויסברג הוסיף והסביר: “בנוסף לכל השירותים הללו, לאחרונה התחלנו לקיים מפגשי מטה המועצה עם תושבים באזורים שונים במועצה, בהם מגיע המטה המקצועי ואנוכי להציג עדכונים הנוגעים לאיזור ולענות לשאלות התושבים. פגישות אלו יערכו אחת לרבעון , בכל פעם באיזור אחר ברחבי המושבות.

יחד עם זאת, מבדיקה שערכנו עולה כי לאנשים נוח להתעדכן באמצעות הודעות שמגיעות ישירות לניידים שלהם ועל כן הקמנו את השירות הזה. אני מזמין את כולם להצטרף”.

בימים אלו נשלחות הודעות רישום למערכת לתושבים ונבנה מאגר הנתונים, נדגיש כי מדובר בשירות הניתן רק למי שמבקש להצטרף אליו. ההודעות ישלחו בהמשך בצורה מבוקרת על מנת לא להעמיס על הנמענים.

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

286830cookie-checkפתחו ת’הודעה: שירות חדש במועצה בבנימינה – עדכוני וואטסאפ

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך

תביעת מיליונים: התנגשה בדלת הזכוכית של חנות בקניון, וסובלת מנזקים קשים עקב זעזוע המוח בו לקתה

על פי התביעה, מאז התאונה בה התנגשה בחלון ראווה בחנות בקניון שבעת הכוכבים, מתקשה האישה לתפקד בעבודתה ובחייה, מפני שהחלה לסבול מכאבי ראש תמידיים, מסחרחורות, המלוות בעילפון, מהפרעת שינה קשה והפרעות קוגניטיביות, ורגשיות שלא סבלה מהן טרם התאונה

לידיעה המלאה

 


 

 

 

דילוג לתוכן