פתחו ת'הודעה: שירות חדש במועצה בבנימינה – עדכוני וואטסאפ

במסגרת חיזוק הקשר עם התושב יכנס השבוע שירות חדש לתושבים במועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה – קבלת הודעות אודות הנעשה במועצה, עדכונים על אירועים ואף הודעות ביטחון במידת הצורך באמצעות הודעת וואטסאפ.

"למועצה יש כיום מגוון רחב של פלטפורמות להעברת מידע לתושב. שירות מותאם נוסף זה נועד לשמש ערוץ דינמי וצעיר נוסף לתקשורת קלה ויעילה אל מול התושבים" הסביר ראש המועצה איתי ויסברג.

בשבוע האחרון החלה ההרשמה לשירות קבלת הודעות ועדכונים באמצעות הודעות וואטסאפ. מדובר במערכת שלא תחליף את שירותי מוקד 106 אלא תהווה כלי נוסף להעברת מידע באופן ישיר לתושבים. חשוב להדגיש כי ההרשמה למערכת מחייבת הזנת פרטים עדכנים הכוללים שם וכתובת מגורים על מנת לייעל את שליחת ההודעות. בנוסף לא ניתן יהיה לשלוח הודעות אל מספר הוואטסאפ מאחר ומדובר במערכת חד כיוונית. פניות תושבים יתקבלו ויטופלו כרגיל באמצעות מוקד 106 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

כיום מפעילה המועצה אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק פעיל, שירותי עדכון באמצעות דיוור אלקטרוני כל שבועיים, פרסומים בעיתונות המקומית ובאמצעות פלריגים ובמידת הצורך גם שירות שליחת מסרונים לטלפונים. בנוסף מתקיימות מידי שבוע פגישות תושבים במשרד ראש המועצה איתי ויסברג. ויסברג הוסיף והסביר: "בנוסף לכל השירותים הללו, לאחרונה התחלנו לקיים מפגשי מטה המועצה עם תושבים באזורים שונים במועצה, בהם מגיע המטה המקצועי ואנוכי להציג עדכונים הנוגעים לאיזור ולענות לשאלות התושבים. פגישות אלו יערכו אחת לרבעון , בכל פעם באיזור אחר ברחבי המושבות.

יחד עם זאת, מבדיקה שערכנו עולה כי לאנשים נוח להתעדכן באמצעות הודעות שמגיעות ישירות לניידים שלהם ועל כן הקמנו את השירות הזה. אני מזמין את כולם להצטרף".

בימים אלו נשלחות הודעות רישום למערכת לתושבים ונבנה מאגר הנתונים, נדגיש כי מדובר בשירות הניתן רק למי שמבקש להצטרף אליו. ההודעות ישלחו בהמשך בצורה מבוקרת על מנת לא להעמיס על הנמענים.

[blog_news title="חם באתר" style="" count="5" category="קראו-עוד" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

 

החילונים באור עקיבא מאוכזבים: זו ההחלטה על פעילות מסעדות, בתי קפה, גלידריות ומאפיות בשבת

בעקבות פתיחת בית עסק בשכונת אור ים בשבת האחרונה, מליאת המועצה דנה בחוק העזר העירוני: "צריך לשמור על הסטטוס קוו" | התיקון אושר ברוב גדול | חבר המועצה משה ביטון, נמנע: "בעל עסק שרוצה לפתוח בשבת, מה זה מפריע אם זה בקצה הדרומי של העיר?"

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חמ"ל – הודעות חירום מידיות • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב • לקבוצת חדשות חריש
—————————————————-

לאבלבי – בית לאוכל ישראלי

לאבלבי – בית לאוכל ישראלי בית אוכל ישראלי כשר בכרכור, המציע מנות יומיות מתחלפות ותפריט עשיר וטעים, בשר לצד אוכל צמחוני וטבעוני. ניתן לשבת במקום, לאסוף טייק אוואי או להזמין

קרא עוד »

♓⚽ הפועל חיפה Live – כל הכותרות האחרונות

הצטרפו להפועל חיפה לייב בוואטסאפ לקבלת כל העדכונים ראשונים! הקליקו ———————————– הפועל חיפה לייב-פיד – כל העדכונים והחדשות האחרונות על הפועל חיפה במקום אחד! —————————————————————-   10.12 הפועל ירושלים נואשת

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן