פתחו ת’הודעה: שירות חדש במועצה בבנימינה – עדכוני וואטסאפ

פתחו ת’הודעה: שירות חדש במועצה בבנימינה – עדכוני וואטסאפ

-

מגדלור-פיד ♋

במסגרת חיזוק הקשר עם התושב יכנס השבוע שירות חדש לתושבים במועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה – קבלת הודעות אודות הנעשה במועצה, עדכונים על אירועים ואף הודעות ביטחון במידת הצורך באמצעות הודעת וואטסאפ.

“למועצה יש כיום מגוון רחב של פלטפורמות להעברת מידע לתושב. שירות מותאם נוסף זה נועד לשמש ערוץ דינמי וצעיר נוסף לתקשורת קלה ויעילה אל מול התושבים” הסביר ראש המועצה איתי ויסברג.

בשבוע האחרון החלה ההרשמה לשירות קבלת הודעות ועדכונים באמצעות הודעות וואטסאפ. מדובר במערכת שלא תחליף את שירותי מוקד 106 אלא תהווה כלי נוסף להעברת מידע באופן ישיר לתושבים. חשוב להדגיש כי ההרשמה למערכת מחייבת הזנת פרטים עדכנים הכוללים שם וכתובת מגורים על מנת לייעל את שליחת ההודעות. בנוסף לא ניתן יהיה לשלוח הודעות אל מספר הוואטסאפ מאחר ומדובר במערכת חד כיוונית. פניות תושבים יתקבלו ויטופלו כרגיל באמצעות מוקד 106 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

כיום מפעילה המועצה אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק פעיל, שירותי עדכון באמצעות דיוור אלקטרוני כל שבועיים, פרסומים בעיתונות המקומית ובאמצעות פלריגים ובמידת הצורך גם שירות שליחת מסרונים לטלפונים. בנוסף מתקיימות מידי שבוע פגישות תושבים במשרד ראש המועצה איתי ויסברג. ויסברג הוסיף והסביר: “בנוסף לכל השירותים הללו, לאחרונה התחלנו לקיים מפגשי מטה המועצה עם תושבים באזורים שונים במועצה, בהם מגיע המטה המקצועי ואנוכי להציג עדכונים הנוגעים לאיזור ולענות לשאלות התושבים. פגישות אלו יערכו אחת לרבעון , בכל פעם באיזור אחר ברחבי המושבות.

יחד עם זאת, מבדיקה שערכנו עולה כי לאנשים נוח להתעדכן באמצעות הודעות שמגיעות ישירות לניידים שלהם ועל כן הקמנו את השירות הזה. אני מזמין את כולם להצטרף”.

בימים אלו נשלחות הודעות רישום למערכת לתושבים ונבנה מאגר הנתונים, נדגיש כי מדובר בשירות הניתן רק למי שמבקש להצטרף אליו. ההודעות ישלחו בהמשך בצורה מבוקרת על מנת לא להעמיס על הנמענים.

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן