גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
מנשקים את הכלב שלכם בפה? זה מסוכן ומפחיד: האתר ynet מפרסם בתחילת השבוע סיפור במסגרתו נאלצו רופאים לקטוע את כפות ידיה ורגליה של אישה בארה”ב, לאחר שנדבקה בחיידק טורף. הכל בגלל שנתנה” נשיקה” לכלב שלה.
באתר פורסם כי “רופאים בארה”ב נאלצו לקטוע את ידיה ורגליה של אישה, לאחר שנדבקה בחיידק אלים ביותר שגרם לזיהום קשה בגופה.
יומיים לאחר שחזרה לביתה מחופשה, מארי טריינר הודיעה שתיעדר מעבודתה לאחר שחשה כאבי גב ובחילות. חום גופה החל לעלות, והיא פונתה לחדר המיון באוהיו ב-11 במאי השנה. תשעה ימים אחר כך, היא התעוררה מההרדמה וגילתה שכפות ידיה ורגליה נקטעו.
“לקח לרופאים שבעה ימים לגלות שהיא לקתה בזיהום קשה, לא ממחלת נסיעות טרופית כפי שחשדו בתחילה, אלא מכך שנישקה את הכלב שלה, מסוג רועה גרמני. החיידק בו נדבקה התגלה כקפנוציטופאגה קנימורסוס, שנשא הכלב לאחר שכנראה ליקק פצע פתוח”.
באתר אף נתנו טיפים חשובים כיצד תשמרו על עצמכם מפני הדבקה דומה מחיית המחמד שלכם.