נוסע איבד בתחנת הרכבת תיק עם 2,700 ש”ח במזומן, זה מי שהציל את המצב [רחבי הרשת]

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

נוסע איבד בתחנת הרכבת תיק עם 2,700 ש”ח במזומן, זה מי שהציל את המצב [רחבי הרשת]

-

מגדלור-פיד ♋
צוות תחנת נתניה, בראשות מנהל התחנה חיים מורד, רגיל לאתר אבידות ולהחזיר אותן לבעליהן. אך באבידה יקרת ערך כפי שנמצאה היום, לא נתקל מוראד זמן רב.


ביום חמישי האחרון, נוסע אשר היה בדרכו לבנק, נכנס לתחנת הרכבת בנתניה עם תיק ובו 2,700 שקלים. הנוסע שמיהר להספיק את ענייניו, ולרכוש כרטיסי נסיעה, שכח את התיק במכונת השיקוף בכניסה לתחנה, ולאחר שקנה כרטיסי נסיעה, עזב את התחנה לביתו, ללא התיק והמזומן.

מנהל הרכבת בנתניה עם האבידה. צילום: דוברות רכבת ישראל

צוות המאבטחים בתחנה, גילה את התיק והכסף תוך זמן קצר, והביאו את האבידה היקרה למשמרת של מנהל התחנה, אשר מיד ביצע מספר פעולות לאיתור הנוסע.

במקביל, הנוסע שחזר כבר לביתו, גילה שהכסף נעלם, ומיהר בבהלה בחזרה לתחנה, שם הרגיע אותו מנהל התחנה ומסר לו את התיק ובו כל הכסף שאיבד.“בתור נוסע קבוע בתחנת נתניה, אני מכיר ומעריך את צוות התחנה על השירות שהם נותנים לנוסעים”, אמר הנוסע, “היום זכיתי לקבל שירות נוסף, ואני מודה לחיים וצוות התחנה על ששמרו על כספי.”

“תחנת נתניה היא מהתחנות העמוסות ברכבת ישראל, בה נאבדים מידי יום עשרות פריטים שונים”, אמר חיים מורד, מנהל התחנה, “עבורנו החזרת אבידה זו מצווה גדולה, ואנו שמחים לעמוד לרשותו של כל לקוח, בכל דבר שיצטרך”.


—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן