Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

סגן ראש העיר אור עקיבא מתריע: “חובה להגביר הביטחון בעיר”; 4 שוטרים ו-2 פקחים מצטרפים לעירייה

סגן ראש העיר אור עקיבא מתריע: “חובה להגביר הביטחון בעיר”; 4 שוטרים ו-2 פקחים מצטרפים לעירייה

בעקבות הפיגוע ברעננה השבוע, ציין השבוע ארקדי גדילוב כי תחושת הביטחון בעיר מתערערת: "כדי לא להיות מופתעים מפיגועי חיקוי, אני דורש בשם תושבי העיר, לחדש מיידית את סיירת הביטחון שהקמתי בשבת השחורה!", ציין | בעירייה מבקשים להרגיע ומסבירים כי ישנה תגבורת בטחונית: "כיתת הכוננות זמינה ומתפקדת עם 16 מתנדבים"

הפיגוע ברעננה השבוע, בו נרצחה השבוע תושבת העיר ונפצעו קרוב ל-20 אזרחים, העלה את סף החרדה והדריכות בקרב רשויות מקומיות ברחבי הארץ, וגם כאן באור עקיבא. סגן ראש העיר ארקדי גדילוב ציין שורה של צעדים שיש לנקוט בעקבות הפיגוע גם בגזרה המקומית, ובעירייה עדכנו כי כבר מבוצעות פעולות להגברת הביטחון האישי. 

“כדי לא להיות מופתעים מפיגועי חיקוי, אני דורש בשם תושבי העיר, לחדש מיידית את סיירת הביטחון שהקמתי בשבת השחורה! הסיירת הופסקה לפני כשלושה שבועות, באופן מפתיע על ידי עיריית המעבר הזמנית”, ציין גדילוב. “בנוסף, יש להקים מחסומים עם בטונדות בכניסות לעיר, לחמש כבר את עובדי העירייה ככל שניתן, ושעובדים כשירים אלו גם יהיו תושבי העיר בלבד, ויהיו גם כיתת כוננות של הרשות.

אנקונינה וגדילוב – בתדריך מתנדבים. צילום מסך

“יש לתגבר את כוחות השיטור העירוני בלפחות מחלקה אחת מפלוגת מג”ב באזור. לא רק לבקש, לדרוש!!! להגביר את הסיורים סביב מוסדות החינוך בעיר ע”י פקח/שוטר ומתנדב מקרב עובדי העירייה (חמוש)”.

שתי יממות לאחר מכן העביר גדילוב ביקורת על מצלמות המוקד העירוני. “עוד חודש וחצי כשאבחר על ידכם להיות ראש העיר, מאות המצלמות שנרכשו והורכבו בעיר יעבדו 24/7 ויהוו כלי עזר למניעת פשיעה וונדליזם. מוקד השליטה של המצלמות (הרוא”ה) יופעל באופן מקצועי ורציף תוך שמירה על נהלים קפדניים של צנעת הפרט. תופתעו לדעת (או שלא), שהמצב העגום והעצוב שבעיריית המעבר הזמנית היום, רק מספר קטן בלבד של מצלמות עובד ומקליט, ומוקד הרוא”ה לא פועל בכלל!”, כתב גדילוב.

“אצלי, משטרת ישראל ואגף הביטחון יקבלו מעטפת ראויה ורוח גבית לאכוף את החוק ולמנוע פשיעה בעיר. כמובן שגם נמשיך למפות את העיר במקצועיות, ונוסיף באופן מיידי רשת מצלמות ועזרי אכיפה נוספים בשכונת אור ים החדשה, ונדאג להנחת תשתיות מתאימות מראש גם בשכונות החדשות הבאות. אתם תושבי העיר, וילדינו, צריכים לדעת שהמרחב הציבורי בעיר הוא בטוח ביותר. אנחנו נלחמים על הבית ואנחנו ננצח!”.

מנגד, בעיריית אור עקיבא עדכנו ביממה האחרונה על הצטרפותם של ארבעה שוטרים חדשים למערך העירוני ושני פקחים מסייעים שייקלטו. “בעקבות האירועים הביטחוניים האחרונים, ביקש ראש עיריית אור עקיבא אלי אנקונינה ממשטרת חדרה – לתגבר נוכחות בעיר וכן להגביר סיורים ובדיקות באתרי הבנייה השונים באור עקיבא”, נמסר מהעירייה. “הבקשה הגיעה במסגרת ישיבת עבודה בהשתתפות סגן מפקד תחנת משטרת חדרה רפ”ק איציק גבאי, מפקד כוח המשטרה באור עקיבא מפקח ניצן הינדי וגורמי שיטור נוספים.

“בעיריית אור עקיבא קיבלו עדכון כי כיתת הכוננות המשטרתית, שהוקמה במהלך מלחמת “חרבות ברזל”, זמינה ומתפקדת עם 16 מתנדבים, אשר תיתן מענה בעת הצורך. בשורה נוספת שהתקבלה השבוע מהמשטרה היא הצטרפותם של 4 שוטרים חדשים למערך העירוני, אשר יפעלו ברחבי העיר מהיום הראשון להגעתם. מדובר בתוספת כוח משמעותית לביטחון של אור עקיבא.

“כמו כן, בשבוע הקרוב צפויה העירייה לקלוט 2 פקחים מסייעים אשר יעבו גם הם את הביטחון, ויצטרפו ל-2 הפקחים הקיימים. הרצון הוא להגדיל בתקופה הקרובה את מצבת כוח האדם באגף הביטחון בפקחים מסייעים נוספים, על אף הקושי הגדול בגיוסם. יש לציין כי העירייה עומדת בקשר רציף עם גורמי המשטרה והחירום על מנת לדאוג לרמת ביטחון גבוהה ברחבי העיר ומענה לאירועים השונים”.

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
1 .
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
19/01/2024 10:48

כן רק שבמקום לשמור על העיר הם מתעסקים בלתת דוחות חניה באחת בלילה פשוט עלובים

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ”ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן