מבית

מבית

תיעוד: פעוטה בת שנה חולצה מרכב לוהט לאחר שהתגלתה על ידי עוברת אורח [רחבי הרשת VOD 📹]

הסתיים בנס: פעוטה כבת שנה שנשכחה ברכב נעול ברחוב הגר”א בבני ברק – חולצה על ידי עוברים ושבים ששמו לב אליה, בהיותה בתוך הרכב. כך נמסר מעמותת ידידים.

ממד”א נמסר כי “בשעה 12:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב דן על ילדה שחולצה מרכב נעול ברחוב הגרא בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח תל השומר פעוטה כבת שנה במצב קל, בהכרה מלאה”. 

בידידים מסרו כי עוברת אורח ערנית גילתה את הפעוטה הנעולה וצעקה לעזרה. בן שמואל כהן, תושב ראש העין שעבד במקום סמוך רץ במהירות, ראה שהפעוטה אדומה ומזיעה וללא היסוס שבר את החלון. כוחות רפואת חירום שהגיעו למקום פינו את התינוקת כשהיא בהכרה מליאה.

מכבי

ישראל אלמסי – מנכ”ל ידידים אשר שם לו למטרה למגר את תופעה המקרים הטראגיים של שכחת ילדים, שוחח עם בן שאמר לו: “עבדתי בסמוך למקום כששמעתי צעקות של מישהו להביא פטיש. רצתי למקום ובלי היסוס שברתי עם היד את החלון. נפצעתי קצת ביד בעקבות השבירה”. ישראל הודה לו והבטיח כי לאור תושייתו יצרף אותו לארגון ויעניק לו ערכת פתיחה על מנת שהמקרה הבא, שלא יהיה, יוכל בקלות לפתוח את הרכב ללא צורך של שבירה ופציעה.

“בארגון ידידים” אומר אלמסי, “עובדים רבות להעלות המודעות בקרב ההורים והאזרחים להגברת הערנות בנושא. פתחנו בפרויקט של התבוננות עוברי אורח לרכבים על מנת שחלילה לא יישאר ילד נעול ברכב גם אם הורה שכח. אני שמח לראות שהמודעות עולה וכי עוברת האורח שמה לב לתינוקת. ב”ה המקרה הנ”ל הסתיים בשלום. אני קורא שוב להורים – אנא אל תשכחו, עשו לעצמכם סימנים ואל תסמכו על עצמכם. ולאזרחים – גלו ערנות, הביטו לרכבים חונים והציל חיים”.

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 


דילוג לתוכן