נשימה עמוקה: סדרת מופעים חדשה נוחתת בזכרון יעקב – בכניסה חופשית

כבר למדנו יותר מדי פעמים, שבכל מלחמה, אסון או מגיפה – שניים מהתחומים שנפגעים ראשונים, הינם האמנים, ובעלי עסקי הפנאי – בעיקר העצמאיים והקטנים.

בזכרון יעקב מייצרים אפשרות לשני התחומים האלו להניע את הגלגל, ובאותה נשימה לאפשר לתושבים ולמתארחים מקווי העימות, מעט הפוגה, מפגש חברתי וחיבוק שאין כמו מוזיקה להעניק.

נשימה עמוקה – סדרת מופעים אשר יזמה מחלקת תרבות זמארין, בשיתוף המועצה המקומית ועמותת הגדעונים – המאפשרת לעסקים המקומיים לקבל תוכן אמנותי ולארח את הציבור, כמו שהם יודעים לעשות הכי טוב. במשך שלושה שבועות, יתקיימו תשעה מופעים אינטימיים וקרובים, בגובה העיניים, של אמנים יוצרים ייחודיים ומרגשים; והכוונה היא להרחיב את המיזם בהמשך למופעים נוספים. בין האמנים: שי המבר, תומר ישעיהו, שחר אבן צור, עלמה גוב ועוד.

יואל וירבה, מנהל מח' תרבות זכרון יעקב בעמותת זמארין: "יש לנו מחוייבות לייצר שגרה בצל מלחמה; לאפשר לתושבים ולאורחים מרחב בטוח לנשימה, וגם לסייע לעסקים ולאמנים, ככל שביכולתנו. אנחנו מזמינים לצאת מהבית, להיפגש, לראות עיניים טובות, לפרגן לאמנים לעסקים, וגם לצבור יחד כוחות."

"נשימה עמוקה", זכרון יעקב | הכניסה חופשית. לפרטים והרשמה. 

ההופעות: 

שלישי 21.11 – 20:30 – Outback Pub – תומר ישעיהו
רביעי 22.11 – 20:30 –גונס פיצה בר – שחר אבן צור
שני 27.11 – ברוניתא – 20:30 – עיניים טובות: שני דלאל ויאיר דלאל
שלישי 28.11 – 19:30 – הוביט – שי המבר
רביעי 29.11 – 20:00 – מסעדת אדמה – Colorful Blue
שני 4.12 – גרינגוס – Agua
שלישי 5.12 – מסעדת נחמן – חפציבה זר אביב – נעימות חליל מכל העולמות
רביעי 6.12 – שולטיק – עלמה גוב
שישי 8.12 – 11:00 – יקבי כרמל, מרכז המבקרים – הפרויקט של  דורון רפאלי

נשימה עמוקה - סדרת מופעי חורף

צילום שי המבר: תום רייכרט, לינקטון

צו 8 בחינוך: מה עושים בימים אלה תלמידי ומורי אמית האופק באור עקיבא?

ממסמך עם תמצית מידע מודיעיני חסוי שהעבירה הפרקליטות בימים האחרונים לסנגורים בתיק צביקה גנדלמן, ראש העיר המושעה של חדרה, נודע כי המשטרה הדביקה ברוגלה את הנייד של בת זוגו מורן שגב, "ושאבה ממנו מידע שחרג מהצו השיפוטי". כך מפרסם העיתון "כלכליסט". 

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן