בפעם השלישית: פסטיבל הבירה יתקיים בחדרה עם 40 סוגי בירות

בפעם השלישית: פסטיבל הבירה יתקיים בחדרה עם 40 סוגי בירות

-

מגדלור-פיד ♋

לאחר שנתיים מוצלחות, ינחת השבוע פסטיבל הבירה בפעם השלישית בחדרה. הפסטיבל, שיתקיים במרכז העיר חדרה, יספק חוויה אורבנית יחודית , לא רק לחובבי שתיית הבירה. אווירה שמחה, הופעות, מתחם אוכל וכמובן 40 סוגים של בירות כולל בירות חדשות. הכניסה חינם.

בין היתר, במתחם ההופעות ביום רביעי 21.8.19 יופיעו Dj SPARK , להקת קאוורים ומופע מרכזי של הזמר מוקי. ביום יום חמישי 22.8.19 ילהיבו Dj SPARK , להקת קאוורים ומופע מרכזי של להקת רד בנד.

במתחם הבירה תוכלו למצוא 40 סוגים שונים של בירות מגוונות ומיוחדות בטעמים שונים, בעלי אופי, ייצור שונה וייחודי, וכמו כן ממדינות שונות בעולם. השנה נוספו בירות חדשות ומיוחדות, בירות ללא גלוטן ובירות עם 0% אלכוהול.

השנה הורחב מתחם המזון ויותר Food Trucks יחכו למבלים במתחם. טבעונים  מוזמנים לראשונה לאכול לצד הבירה הקרה גם את ההמבורגר הטבעוני של Beyond Meat!

במתחם הישיבה יפוזרו שולחנות אבירים גדולים וארוכים לאורך, אשר מעודדים ישיבה משותפת ומהנה. במתחם הפנאי יהיו דוכני אומנים בסמטת פלטרין.

בנוסף, יעמיד קניון לב חדרה עמדת צילום כאשר הקהל הרחב ייחשף “לחוויית קנייה אחרת” בזמן הפסטיבל ויוכל ליהנות מצילומים מקצועיים עם שקיות ממותגות, אביזרים נלווים ומצילום שיקי יחד עם כל החברים והמשפחה.

 

מעמותת התיירות והבילוי נחלים נמסר: “הכניסה לאירוע הנה חינמית. החניה הנה על סמך חניונים קיימים, כגון חניון העיריה. האירוע מיועד לגילאי 18 ומעלה. עם זאת הורים יכולים להיכנס עם ילדים עד גיל 12 (לפי הוראות המשטרה). לא תאושר הכנסת נרגילות לאירוע. לא תאושר הכנסת בעלי חיים (למעט כלבי נחיה). לא תאושר הכנסת כלי נשק וכל כלי אחר אשר עלול לפגוע באחרים. לא תאושר הכנסת כל סוגי האופניים בדגש על אופניים חשמליים. לא תאושר הכנסת צעצועים מסוכנים מכל סוג שהוא, לרבות נפצים, ספריי קצף וכו’. לא תאושר הכנסת בקבוקי זכוכית ולא יאושר כל שימוש ברחפנים”.


פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן